Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukák, aranyosnak találnátok...

Apukák, aranyosnak találnátok ezt a gyereketektől? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Meglepetés tortát szeretnék csinálni apukámnak, és egy piros szívet szeretnék rá kirakni meggyből. Ez nem túlzás ugye, azért mert a lánya vagyok? Magyarán nem vennétek túl nyálasnak? :D
2014. jún. 16. 16:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Most nem azért de egy kérdést miért kell lepontozni? Egy kérdésen mi lehet nem hasznos, vagy hasznos?
2014. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy túlzás, aranyos!


Miért van mindenki lepontozva??

2014. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Aranyos tőled. Az enyém is ilyen, jó a viszonyunk. Az enyém tuti bőgne tőle (persze, nem feltűnően, csak elpirul, bekönnyezik és aztán nagyon sürgős tennivalója lesz a konyhában :D)
2014. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem értem a válaszolókat. Miért baj, ha valakinek olyan jó a kapcsolata az apjával, hogy ilyen módon is ki meri mutatni?

Egyáltalán nem nyálas, szerintem én aranyos. Bár én nem vagyok apuka, sőt, még csak férfi sem. De apukámat ismerve, ő biztos örülne neki! :)

2014. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem a szivecskén múlik egy jó kapcsolat...
2014. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem miért pontoztátok le e kérdésemet, hogy hány éves a kérdező?? Ha 10 éves vagy, akkor aranyos gesztus, ha 28 akkor gagyi. Ezért kérdeztem, de nagyon megy a lepontozás tök indokolatlanul.
2014. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Igen kérdezõ, ha felnõtt vagy akkor àllj be a birkacsordàba ahol a szülõi kötõdés màr szart se ér, csak lesd az örökséget meg nyûglõdj ha neked kell màr ellàtni a szüleid, de nehogy visszaidézd a régi kisgyereket a szemükben aki ugyanúgy szeret mert az gagyi...

Na ezért a sok elvàlt, megcsalt lúvnya.

2014. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
cuki
2014. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Biztos jó apukád van, ha ilyen tortát csinálsz neki.

Aki örül, ha kifejezik neki, hogy szeretik őt.


Valószínű, ha olyan apukád lenne, aki nem örülne ilyennek, akkor annak föl sem merülne benned, hogy csinálj ilyet.

2014. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Örülne naki,hogy a lánya ilyen ügyes,s nagyon boldog lesz.:)
2014. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!