Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, anyám biszexuális?

Mit gondoltok, anyám biszexuális?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban felvázolnám a helyzetet : Anyukám 17 volt mikor megszült engem, majd 5 éves koromban apukámra hagyott. Ekkor ő ugye 22 éves volt, felköltözött egy nagyobb városba és lett egy párkapcsolata egy akkor 70 éves vállalkozóval, aki hát nem szenvedett hiányt semmiben...Többek között ez a férfi volt az oka, hogy anyu nem vett vissza később magához, mert ugye az van amit a férje mond, a pénz dominál, úgyhogy maradtam is apunál. Ez így ment évekig, lassan elfogadtam, hogy anyu egy jóval idősebb férfival van, és meg is kedveltem a férfit. Körülbelül két hete küldött nekem egy képet egy fiatal csajról (akiről először azt hittem férfi), hogy a helyi boltban dolgozik, és hogy milyen jó fej meg minden, ha akarom én is beszélgethetek vele a neten...Ezt akkor nem értettem, miért beszélgetnék egy vadidegennel?! Ez ennyiben is maradt. Azonban ma, teljesen váratlanul megkérdezi tőlem anyu Facebookon, hogy mit szólnék ahhoz, ha elválna?! Leírtam, hogy tegye azt amit jónak lát, stb. stb...Azt mondta nem bír tovább ilyen lelki terrorban élni. (Korábban is hallottam már, hogy a férfi csúnyán beszél vele, de nem gondoltam volna, hogy ennyire elfajulnak a dolgok.) Teljesen le voltam sokkolva (és vagyok is) a kérdéstől, ám, ahogy gondolkoztam összeraktam a dolgokat...Visszakerestem a fiatal csaj adatlapján a régebbi bejegyzéseket, és egyértelműen barátNŐjei voltak, és a szexualitáshoz a "leszbikus" van kiválasztva...Szerintetek mit tegyek? Kérdezzek rá? Lehet hogy oltári nagy zagyvaságokat hordtam itt össze, de nagyon össze vagyok zavarodva...Azt hittem anyu a 70 éves pasinál nem tud jobbat mutatni, erre tessék...HELP!

15/l



2014. jún. 20. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy az.

Remélem, nem haragszol meg: semmi közöd hozzá.

Vagy rákérdezel anyukádnál, vagy kombinálsz tovább. Ezt csak ő tudja neked megmondani.

2014. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En azt gondolom anyukadrol, hogy elegge gaz ahogy viselkedik. Kerdezz ra, de ha nem mond semmit, akkor hagyjad.
2014. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fényember ***** válasza:
92%
Ha az is, ugyan úgy szeresd és viszonyulj hozzá mint eddig :)
2014. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezelött 10 évvel hozzáment egy 70 éveshez, akkor most hogy lehet a férje még mindig annyi?
2014. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van olyan 'híres' ember is akinek felesége hosszú házasság után tiplizett egy nővel. A csávó 20 évig fűvel-fával csalta a nőt. Ennél jobb elégtétel nincs. Nem lehet minden disznóságot a végtelenségig csinálni
2014. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

"Korábban is hallottam már, hogy a férfi csúnyán beszél vele"


Nyilván nem hagyta szó nélkül, hogy anyád csalja egy nővel!!

2014. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

"Nyilván nem hagyta szó nélkül, hogy anyád csalja egy nővel!!"


Ha férfival csalta volna, megsimogatta volna a buksiját?

2014. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát anyád nem egy érett személyiség, finoman szólva...
2014. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát én maradok az őszinteségnél:


Ha anyukád egy 70 fickóhoz ment hozzá akkor szerinem te is tudod hogy a pénzért.

És szerintem egy 70 évesnek a szerszám se működik szóval a kielégítés rész is elgondolkodtató. Lehet hogy anyukád csak egy barátot akart neked vagy tényleg azzal a csajjal akart lenni és gondolta jó lenne ha előtte megkedvelnéd.


De vedd azt is figyelembe hogy ha anyukád nem bírja idegileg akkor vagy elhagyja a fickót vagy szépen lassan tönkremennek az idegei. Hidd el én látom hogy milyen. (15/f)

2014. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!