Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor elköltöztél a szülői...

Mikor elköltöztél a szülői házból, visszagondolva mi volt, ami hiányzott és mi volt, ami nem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami hiányzott az a baráti társaság,a környezet.

Ami nem hiányzott az maga a családi otthon. Örültem, hogy vége eltudtam jönni onnan.

2014. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi nem hiányzott. Én döntöttem az önálló élet mellett, mi kellett volna, hogy hiányozzon?
2014. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem eleinte sokminden hiányzott,

-aztán egyre kevesebb,most meg már semmi,

2014. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan mint az első hozzászólónak: Pár haver, barát, aki ott a közelben lakott, most meg összevissza kell szervezni, ha el akarjuk érni egymást.

A kóbor, meg a nemtörődömség miatt kerítés mögül kiengedett kutyák a környéken, meg a szüleim állandó háborúskodása, az nem hiányzik.

2014. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, ami még hiányzik, az az, hogy tavasszal meg nyáron ki tudtam feküdni a fűre és olvasni vagy csak feküdni, nézni az eget és nem gondolni semmire.
2014. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A rendes kaja, mert otthon elkényeztettek, nem tanultam meg főzni és takarítani.
2014. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
A gyermekkoromban tapasztalt otthon nyugalma, biztonsága hiányzott, de erre rájöttem és már az új otthonomban erre törekedtem, hogy megtaláljam. :)
2014. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
normális kaja
2014. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
minden nap rendes főtt kaja, a kertünk, a kutyám, és az anyagi felelőtlenség (nem arra gondolok, hogy otthon halomra szórtam a pénzt, de mikor elmegyek a boltba, veszek egy fél szatyorra való zöldség-tej-kenyér kaját, és ott hagyok 4000 ft-ot, na az kiábrándító. otthon erre nyilván nem nekem kellett figyelni)
2014. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulni, hogy az van, amit megteremtek magamnak. Olyan apróságoktól kezdve, mint kaja, tiszta lakás, tiszta ruha.


Ami hiányzott, a családi közös vacsora, hétvégi ebéd.

Ami nem hiányzott, hogy nem kell semmiért magyarázkodni. Mikor jövök, mikor megyek, miért nem takarítok szombaton, miért este 10-kor vacsizom, miért vagyok mért hajnalban is fent.....

2014. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!