Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor elköltöztél a szülői...

Mikor elköltöztél a szülői házból, visszagondolva mi volt, ami hiányzott és mi volt, ami nem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 16:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Először a sok évilg lakott kisvárosi panelből költöztünk faluba. Megnövekedett az utazás, hiányzott, hogy simán csak hazasétálok, és sokáig lehetek így a barátokkal... Majd akkor költöztem el, amikor a szüleim elváltak. A tágas szobából anyuval egy kis panel lukba, tehát hiányzott a szobám, a macskám és a jó levegő, mivel faluból fővárosba mentünk... De mi az, amitől mégis jó üzlet volt? Nem volt többé oda-vissza 3-4 óra buszozás a suliba, sem a lelki terror... Ma meg már albiban élek a párommal. Nem hiányzik semmi.
2014. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A kaja hiányzik nagyon, esetleg a csendes vidéki környezet.
2014. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem hiányzott igazából, egy dolgot leszámítva: a szüleim és a testvérem személyesen egy kicsit :)


Ettől eltekintve sokkal jobban éreztem magam az új lakásban, mint régebben egy szobában. Maga volt a mennyország egyedül élni.

2014. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
anyum föztje hiányzott :D de más nem...
2014. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A kert, a terasz, a konyha, a konyha a legjobban.

Az, hogy kvazi minden a fenekem alá olt tolva,, marmint azet annyira nem, de elköltözes utan döbbentem rá, hogy mindent nekem kell csinálni., tehát nem lesz interrneem, ha nem választom ki mit akarok, nem rendelem me, és nem köttettem be, és em fizetem ki.

Hogy nem varázsolődik be a hűtőbe, viszont ami jó volt, hogy amit betettem, az ott is volt/ van, tehát ha megkezdek egy joghurtot 2 kanál hianyzik belőle, amikor legközelebb enném még megvan;)

Ha barm an akkor nem szólhaok, hogy "annyaaaa, alami van a rántással, segíts" max ha telefonon felhívom( amúgy a rantast éppen sosem sikerült elhibázni)


Nehéz hozzászokni, hogy magunkra vagyunk utalva

2014. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na jó, azért maga a család közelsége így is hiányzik, bár valahogy távolról többet beszélünk telefonon, mint otthon személyesen. Meg az otthoni mozgás, kerti munkák is, mert az Pesten nincs.
2014. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Semmi nem hiányzott, ami kellett, elhoztam.
2014. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!