Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férjek, feleségek! Ha házastár...

Férjek, feleségek! Ha házastársatok az általatok felvetett problémára, kérdésre azt a válasz adná, hogy "mert csak"! Hogyan viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Jól gondolom, hogy felháborodnátok?

Akkor miért várjátok el, sokszor már felnőtt gyerekeitektől, hogy ha problémáikkal fordulnak hozzátok, akkor megelégedjenek ezzel a válasszal!

Nekem már unokáim vannak, de az, hogy "mert csak", valamint az, hogy "amíg itt laksz, azt csinálod, amit én mondok" soha nem hagyta el a számat.


Ti, érintettek milyennek ítélitek családi kapcsolataitokat?



2014. jún. 23. 08:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nekem ilyet mondana a párom, szakítanék. De szerencsére nem mondunk ilyet. Mindent megindoklunk, megvitatunk. Amikor kicsi voltam, szüleimtől sokszor hallottam ezt, mert nyilván nem fogtam volna fel az akkori kis agyammal a problémát. De felnőtt fejjel már nem hallom.


Azon akadtam fenn egyszer, ahogy barátnőm exe érvelt barátnőmnek: így lesz és kész. - Na így engem nem lehet leszerelni, ha elvileg egyenrangú felek vagyunk.

2014. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!