Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Már teljesen ki vagyok!

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy volt egy aránylag boldog életünk. Hónap végén ettük a vajas kenyeret, el voltunk. Itthon szinte minden nap voltak kis veszekedések. A bátyám általában üvöltözött velünk, ha nem úgy csináltuk a dolgokat, ahogy ő akarta. Folyton csúnyán beszélt.

Nem hittem volna, hogy ez az egész egyszer megváltozik.

A nővérem teherbe esett az ország másik végében lakó barátjától. Anya egyből közölte velem, hogy ha megígérem, hogy nem fogom bántani a kicsit, kapok egy nyuszit. Oké, eddig elfogadtam. Előre kikötöttem, hogy én utálom a gyerekeket, ezért nem fogok vele foglalkozni.

Azóta egyre rosszabb a helyzet. A tesóm kapott a palijától egy telefont, és egész nap azt nyomkodja. Nem túlzok! Anya egész álló nap velem üvöltözik, rajtam vezeti le a feszültséget. Nézegetik a babacuccokat, vesznek neki egy csomó mindent + a vitaminok, meg a gyógyszerek, amik nagyon drágák. Két szobás lakásban lakunk + konyha + kerti WC. Fürdőszobánk nincs, de most akarunk építeni. A szobában semmi hely sincs, mindenhol bútor van. Van pár állatom. Tesóm közölte, hogy az állatokat ketreccel együtt feltesszük a legmagasabb szekrény tetejére. Azt már nem!! Nővérem még tanul, nemsokára 18 éves, és 8 hetes terhes. A picinek már szinte minden meg van rendelve. Szerintem ez még korai... Nemrég bátyám megtudta, hogy terhes a nővérem, és tisztára örült neki. Most én vagyok a sz*r, azért, mert gondolok az anyagiakra. Anyám is folyton panaszkodik, hogy kevés a pénz. A nővérem most folyamatosan (és ok nélkül) le k*rváz. Már a barátnőimhez menekülök. Kiosztottam a nővéremet, hogy miért beszél velem úgy, mint a kutyával, erre anya ideges lett, és elkezdett "folytogatni", meg meg akart verni. Segítsetek!

Mindjárt 13/l.


2014. júl. 2. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kamu gyanús...
2014. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen ki fogsz esni a pixisből,már nem te leszel a legkisebb elkényeztetett.Ideje volt úgy látom.
2014. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne!
2014. júl. 2. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Most vakáció van, menjél minél többet a barátnőidhez. Játszatok, rajzoljatok, találjatok ki vidám dolgokat együtt. Majd lecsillapodik otthon a légkör.
2014. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, most voltam az egyik barátnőmnél, ma jöttem haza. Holnap után megyek a másikhoz. Remélem vége lesz ennek a cirkusznak.
2014. júl. 2. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Anya egyből közölte velem, hogy ha megígérem, hogy nem fogom bántani a kicsit, kapok egy nyuszit. Oké, eddig elfogadtam"

Hát, rád sem lehet büszke anyád..

2014. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Ha nincs nyuszi, akkor bántod a babat?

2. 8 hetes a magzat, es mar Mindene megvan? Na es kék vagy rózsaszín?? Mert a neme nyilván meg nem derült ki, meg sak egy folt az ultrahang képen, meg 2 hét, mire a karok, lábak latszanak

3. Lakás és kerti wc...véletlenül nem ház?

4. A novered pasija egy telefonnal letudta egy életre a gyerektartást?

5. Lehet, nem az egész kérdés kamu. De hogy a fele sem igaz, az tuti!

2014. júl. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyulat is a szekrény tetején tartod majd??jó nagy rend lehet nálatok ha állatok vannak a lakásba.
2014. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!