Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért választottam ezt a kategóriát, mert elsősorban ezt a kérdést a barátom és a barátom anyukája viszonyáról szólna.

Szóval az a helyzet, hogy van egy barátom, akivel távkapcsolatban élek. 160 km van közöttünk. A találkozót vagy a fővárosban bonyolítjuk le ( ami tőle kb egy óra) vagy nálunk, ami ugye elég messze van az ő otthonától.

Már februárban mondta, hogy menjek el hozzájuk,akkor még nem igazán akartam, azóta nem hozódott fel a téma, mert két suliban volt most neki a vizsgaidőszak, így találkozni is alig akadt időnk.

Mostanában mondogatta, hogy menjek és úgy volt, hogy majd kereken egy hét múlva megyek, de most azt mondta jobb lenne, ha végülis inkább 2hét múlva mutatna be.

A szülei nem tudják, hogy én hol lakok..így mondtam neki, hogy ha jön hozzánk 3-4 napokra akkor előtte mindenképp mondja el, hogy konkrétan hova is megy..

Nekem ez irtó fura, hogy ezt a dolgot eddig halasztgatjuk, próbáltam utalni rá, hogy hamarabb kéne, de nem veszi a lapot. Ha meg konkrétan megmondom neki, akkor az nagyon bunkó dolog lenne.

Így ezek alapján valamiért azt érzem, hogy valamilyen szinten elakar titkolni, pedig az előző barátaim szülei mind szívesen fogadtak.


2013. jún. 24. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta legyen 2 hét múlva, akkor elmennék 2 hét múlva. Ha viszontazt is halasztgatná, az már gyanús lenne, és rákérdeznék, hogy akkor akarja hogy menjek vagy nem. Ha igen, akkor hozza össze mihamarabb, ha meg nem, hát viszlát.
2013. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!