Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért akad ezen így ki?...

Anya miért akad ezen így ki? Ez miért nem lehet az én dolgom? Miért nem tud belőle kimaradni?

Figyelt kérdés

A gimiben pár ember nem kedvel, ezt úgy mutatják ki, hogy pletykákat terjesztenek rólam, kommentelnek a képeim alá a közösségi oldalakon és próbálnak kifigurázni.

Nem érdekelnek, egyszerűen csak irigyek és nem foglalkozom velük, csak mosolygok és nevetek rajtuk.

Anya megtudta (tegnap kommenteltek egy tengerpartos képemhez) és az egyik barátnőm elszólta magát, hogy mi már hozzászoktunk ehhez és elmondtam utána anyának, hogy ez már régi történet, nem hagyják abba, de csak magukat teszik szánalmassá.

Anya ezen kiakadt, hogy mit képzelnek magukról, amiért olyanért piszkálnak, amiről nem tehetek (családom anyagi helyzete) és hogy beszélni akar a szüleikkel, ha pedig nem állnak le, majd az igazgatóság lerendezi őket szeptemberben.

De nem értem, miért akar beleszólni, amikor ehhez semmi köze és az én dolgom. Nem akarom, hogy azt higgyék, ők győztek és hogy kiborultam miattuk, mert ez nem így van.


2014. júl. 5. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

anyud valszeg azért fújta fel ennyire mert nem egy tinit "kergettek" már bele az ilyennel az öngyilkosságba, és attól fél hogy téged ez nagyon megvisel csak nem mutatod ki.


Ülj le vele és beszéld meg hogy téged ez tényleg nem érdekel mert a két lány saját magát égeti és a többiek is melletted állnak

2014. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem csak öngyilkosságba. Öltek is meg már gyerekek osztálytársukat. Ha anyud lesz.ná ezt a konfliktust az lenne a gond. Beszéld meg vele a saját taktikádat és ő is elmondja neked az övét.
2014. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom őket letiltani, mert akkor tudnák, hogy ez idegesít, így viszont mindig én jövök ki jól a dolgokból, a neten is látszik, hogy mennyire irigyek és rosszindulatúak."


Miert nem szarod le oket mit gondolnak. Az ilyen barmokat torolnem azonnal a p..ba. Igy meg elnezed hogy hulyesegeket irkalnak rolad es azt mindenki latja?


Hulye vagy ha ezt hagyod. Nem kell pattogni, vagy visszaszolni, siman torolni oket kommentar nelkul es kesz. A rosszindulatu beszolasaikat is.

2014. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13/13-al értek egyet. Törölni kell őket, és le van zárva a probléma. így azonban élő céltábla vagy, és ez k.r..a nem vicces.
2014. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!