Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti erre hogy reagálná...

Anyukák, ti erre hogy reagálnátok? Mondjam el az igazat, vagy találjak ki valamit?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást, "ha nagylány vagy ehhez, viseld a következményeket" típusú válaszokat szeretnék.


Az a helyzet, hogy ki van szívva a bőröm néhány helyen.

A ruhám takarja őket, de holnap elutaznánk a szüleimmel és a testvéreimmel wellnessezni... És én nem szívesen vetkőznék bikinire most.

De az a baj, hogy anyáék nem tudják, hogy lenne bármilyen fiú is az életemben és szeretném, ha ez így is maradna, legalább apa előtt.

De ha elmondom anyának, hogy apa szélhámos, gonosz főnökének (apa az egyik cégének dolgozik) a fia csinálta, akiről amúgy nincs túl jó véleményük (osztálytársam már 10. éve), akkor lehet, hogy nem lenne túl boldog.

Viszont a legjobb barátnőm szerint simán megbeszélhetem ezt anyával, ő minden ilyet elmond a saját anyukájának, meg így legalább nem kéne magyarázkodnom, hogy miért nem akarok fürdeni.



Mi legyen szerintetek?

(egy hamarosan 17 éves lány)


2014. júl. 10. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Első körben: légy őszinte, legalább anyukáddal. Mindenképpen javaslom. Apukádnak, családnak lehet finoman mondani, hogy azok a bizonyos napok, te most nem fürdenél, értsék meg... de anyukád tudjon róla. Mindenképpen. A Magad érdekében.
2014. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de én azt hallottam, hogy el kell fésülni. :D Mármint fésüvel "fésülgesd" és hátha jobb lesz. Meg próbálj kicsit távolabb ülni a szüleidtől, és olyan szögben ülni a közelükben, amiből ők nem látják.
2014. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Arnica montana 9ch napi 2x5 golyó. De ennek is kell vagy 3 nap, mire elhalványodnak a foltok.
2014. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!