Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi lehet a megoldá...

Szerintetek mi lehet a megoldás? Anya már annyi hitelt vett fel, hogy egyszerüen nem tudnak megélni.

Figyelt kérdés
Apa és az ö nyugdíja elmegy a hitelekre. Kajára, rezsire szinte semmi nem jut. Èn hiàba küldök pènzt minden hónapban, annyit nem tudok adni amennyi elèg lenne. Már nem tudom, mit tegyek?
2014. júl. 15. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Milyen hitelek? Nem lehet kiváltani?

Deviza? Most elvileg jön a segítség talán...


Nem tudom ki az aki adott hitelt nekik, vagy mit hazudtak, hogy kaptak...vagy azőta mennyiben valtozott az élethelyzetük..


Sokat nem lehet tenni, mint fizetni, ha nem kapnak kiváltó hitelt, nyugdíj mellett munka,mvagy. Te fizeted vegig.. Más nincs..

:(

2014. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

az a baj hogy te többet nem tudsz tenni...

Ugyan az is kérdés hogy mire vett fel annyi hitelt, mert ha csak úgy elszórta a pénzt akkor nincs mit tenni ha lakásra vagy házra fordította akkor annak látszata van. Ha úgy vette fel a hiteleket hogy mindig az előzőt akarta belőle rendezni az alapból rossz megoldás volt, egy szép kis adósság spirálba keveredett amiből nagyon nehéz kikeveredni.

Te nem tudsz nekik annyi pénzt biztosítani ami elég kajára rezsire, alapköltségekre, neked is élned kell valamiből.

Anyukádéknak beszélni kellene egy pénzügyi tanácsadóval aki esetleg tudna segíteni hogy miként oldhatnák meg ezt a nagy problémát.


Velem anyukámék jelzáloghitelt akartak felvetetni , majd miután nemet mondtam belátták hogy igazam van és ilyet nem kérhetnek. Ezt még nem kérdezték hogy nem akarsz e hitelt felvenni nekik?

2014. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Sose ertettem hogy aki X forintert nem engedhet meg maganak valamit, az miert gondolja hogy 2*X forintert meg tudja maganak engedni? (mertugye a hitel errol szol...)
2014. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!