Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy értessem meg végre...

Hogy értessem meg végre anyámmal, hogy semmi köze hozzá, meddig szoptatok?

Figyelt kérdés
Öt hónapos a lányom, de már nyomul, hogy "elég féléves korig szoptatni, neked se lett semmi bajod a rendes ételtől". Én legalább egy, de inkább másfél éves koráig mindenképp szoptatni fogom (ha magától abba nem hagyja vagy másért el nem megy a tejem), és unom, hogy hiába mondom szépen, kevésbé szépen, csak újrakezdi a mantrát heti legalább háromszor...
2014. júl. 16. 09:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jaj, de nehéz ez! Én is rettegek, hogy anyukám ilyen lesz, én még csak várom a babát, de ő annyira belefolyik mindenbe, én meg ezerrel igyekszem kizárni őt, távol tartani. Tudom, hogy nem dolgoztam még fel az anyukámmal való kapcsolatomat, és tudom, hogy valahogy nagyon nem jó az egész. Talán Neked is alapvetően az anyukáddal való kapcsolatoddal van a baj, azért nem tartja meg a határokat, és Te meg azért leszel tőle ennyire ideges... Gondolom, nem a szoptatás az egyetlen téma, ahol súrlódtok.
2014. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!