Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy a szüleim...

Mit csináljak, hogy a szüleim elengedjenek több helyre?

Figyelt kérdés

Én nekem így unalmas. Mert úgy érzem, hogy be vagyok zárva ebbe a lakásba és csakis a TV,mobil,számítógép jutott nekem. Ami rohadt unalmas, mert nem lehet rajtuk semmit se csinálni, csak rontsa az emberi kapcsolatokat.

Egy rohadt kis faluba lakok ahol nincsenek nagyon a korosztályomba. A szomszéd falukba meg szint úgy kihalt utcák vannak.

15 éves vagyok, de a szüleim nagyon régimódi nevelést akarnak csinálni. Még a 20 éves bátyámat is féltik a lányoktól, csakis egypár múltbéli rossz emlékért, mert a bátyám ilyen ribiket mutatott be a szüleimnek.

Mióta nem a Balatonon vagyok úgy érzem, hogy egy magányos lúzer vagyok és még a facebookon sincs mit mesélnem már nagyon és így eléggé gáz lenne, ha egész nyáron sok mindenkire rá írnék sok mindenkire. Így az önbizalmam is csökken.


Szóval szeretném, hogy a szüleim bátrabban engedjenek el a közeli kisvárosba vagy a helyi nagyobb városba. De vagy azzal jönnek elő, hogy ők másra szeretnének most költeni vagy azzal, hogy minek.

Habár a bátyám jobban járt, mert nyaranta a rokonoknál van és ők jóval engedékenyebbek.



2014. júl. 16. 15:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy fiú vagyok
2014. júl. 16. 15:30
 2/3 anonim válasza:
én ugyanígy vagyok ezzel...nem tudok mit csinálni..és nem akarok egész a nyárom a szobába rohadni.. 15/L
2014. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Habár néha-néha én megyünk strandra vagy ide-oda. Meg majd nyaralni is megyünk, de abszólut nem lehet ott kiélni azt amit évközben. Egy rohadt kis faluban meg abszólut nem lehet élvezni az életet
2014. júl. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!