Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy állítsam le a szüleim?...

Hogy állítsam le a szüleim? Azt hazudják, hogy eltartanak és hálátlan vagyok?

Figyelt kérdés

Valamiért bediliznek néha. Beront apám, hogy menjek mosogatni, mire mondom, hogy jó, később kicsit, erre kiabál, hogy szart se csinálok egész nap, eltartanak én meg nem segítek semmiben!

ez hazugság, mert mindig megcsinálom amit kérnek, csak nem vagyok csicska, hogy felpattanjak rögtön!


És azt hazudják, hogy semmit, nem segítek!

Én járok a postára, án nyírom a füvet, sétáltatom a kutyát, locsolom a virágokat, mosom a kocsit!

És szerintük ez semmi!!


Mit mondjak ilyenkor?



2014. júl. 20. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, ha otthon élsz, egyértelműen el tartanak. Ha nem tetszik, koltozz el, de gondolom nem vagy meg 18.
2014. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy csicska, de miért kell megvárni, hogy szóljanak, csináld meg magadtól.
2014. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Semmit nem kell mondani, ez minden családban így megy.
2014. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ne várd meg azt míg szólnak hanem csináld meg szó nélük.
2014. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy? Ha 18 alatt, akkor kötelesek eltartani, de akkor is jogosan várhatják, hogy segíts a házimunkában. Ha tényleg megcsinálod, amit kérnek, akkor ne ugrálj nekik, hagyd figyelmen kívül, amit mondanak.
2014. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

" Ha 18 alatt, akkor kötelesek eltartani"


Csak nem mindegy hogyan. Az internetet pl nem kötelesek biztosítani.

2014. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Idegroncs szülök. Ha megcsinálod akkor jól van! többet nincs mit tégy! én kimegyek az udvarra, vagy befogom a fülem, ha elkezdenek nekem cirkuszolni.
2014. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Az eltartásba csak a lakhatás, a kaja és a szükséges ruha tartozik. Minden más már nem. Pl. Internet, telefon, szórakozás. stb.
2014. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

de elmosogatok, de leűltem filmet nézni!

ha elmosogatok, akkor kikűldenek délben 30 fokban fűvetnyírni!

2014. júl. 20. 10:40
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert tudják, hogy később se csinálod meg magadtól. Nem ordibálnak, ha tényleg segítenél nekik.
2014. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!