Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehetne javitanom...

Hogyan lehetne javitanom anyukammal valo kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Folyton veszekszik velem, ha kikerem magamnak akkor mindig persze, persze a valasz. Sirasig szekal, mindig gunyolodik es hiaba probalkozom sosem er ram. En rontottam el vagy mi van? Semmit nem tudok neki elmondani mett ugyis csak veszekedne, illetve mindenert leorditja a fejem. VisOnt barmit megad nekem amit csak tud, de lelki tamogatast semmilyen szinten. Annyira durva ez mar hogy a gyomrom a sok streszztol allandoan faj, ragom a borom a koromagyamnal es sokszor tikkel a szemem. Es sose tudok vele leulni beszelgetni, mert vagy nincs ideje, vagy szar a kedve. Legy szives segitsetek!!!!
2014. júl. 21. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos neked kell vele leülni beszélni. Igenis foglalkoznia kellene veled, nagyon sajnállak!
2014. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 EffyStonem96 válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is, sajnos nekem nem sikerült megoldani. De te ne add fel!

Miután többször próbáltam beszélni vele, eredménytelenül, levelet írtam neki, hogy akkor olvassa el, amikor jobb kedve van, és mindent leírtam, ami szerintem rossz, ami bántott, és hogy ezt meg kéne oldani, annak is veszekedés lett a vége. Apum sem segített, hiába kértem.

Semmi sem segített. Kicsit most enyhült, hogy 18 lettem. Ennyi. De nekem meg kellett tanulnom nem foglalkozni vele, és a lelki támogatást máshonnan megkapni.

De ne add fel! Ha még nem próbáltad, szerintem próbáld ki a levelet, jobban össze tudod szedni a gondolataid. Nincs semmi sem veszve, próbálj valakit a családodból is kérni, hogy segítsen, apukád, testvér, nagymama, bárki.

2014. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!