Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők titeket mennyire zavar...

Szülők titeket mennyire zavar ha a gyereketek napi több mint három órát játszik a gépen és közben idegenekkel beszélget mikrofonon?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 21:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
63%

Hogy mikrofonon beszélget-e az miért számít? A legtöbb játékban van chat, ott is lehet beszélni, a mikrofonnál legalább hallod mit mond.


A napi több mint 3 óra játék nem feltétlenül olyan rossz.

Én kb 4-5 órát játszok, mellette ugyan ennyit sportolok, iskolaidőben viszont mindezt kevesebbet mert tanulni kell. És mindemellett van időm olvasni, képregényeket fordítani, zenét hallgatni, filmeket nézni, regényt írni, fótózgatni (nem selfie-ket és hasonló sz@rokat amiket mások a facebookra nyomnak) stb.

Kb 12 éves korom előtt jó ha egy órát játszottam, nem is nagyon volt mivel, a nap többi részében untam magam. Mentem volna edzésre, szakkörre de nem volt, azóta sincs. Mentem volna lógni a barátaimmal de nem voltak, és szintén most sincsenek. Ez utóbbi pedig nem azért van mert egész nap a gép előtt vagyok hanem azért mert a környezetemben nincsenek azonos érdeklődésű emberek, és bárhová kerülök mindig én vagyok az akit kiközösítenek. Mert mindig én vagyok a "hü**egyerek aki a fekete lyukakról és a szingularitásról magyaráz vagy a hü**e sci-fikkel és a webszerverekkel jön", de más témáról nem nagyon tudok beszélni.

Szerinted, mit kellene csinálnom abban a 3 órában a játék helyett?

2014. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
ja és 14/l
2014. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!