Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy haragszom rá? Az...

Jogos, hogy haragszom rá? Az anyámnak viszonya van/volt a barátom apjával. Ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Így is eléggé őrült a kapcsolatom a barátommal, mert részben távkapcsolat, hatalmas távolságokkal (nem pár száz km). Most, hogy szünet van, együtt tudunk lenni normálisan. Nekem először csak plátói, "távolról figyelem a tökéletes srácot" típusú dolog volt, aztán összejöttünk. Anya először nem örült, szó szerint üvöltözött, pedig eddig sosem tette, még sosem láttam így. Betudtam annak, hogy ő az első barátom.

De sosem kedvelte, nem volt vele kedves...

Erre ma megtudtam, hogy régen nagyon sokáig együtt voltak a barátom apjával, később is viszonyuk volt. Részleteket nem tudok, nekem ennyi elég volt arra, hogy kiboruljak.


Megkérdeztem és le sem tagadta, aztán megkérdeztem, hogy nyár elején ugye nem ezért repült abba az országba, ahol a barátom is lakik, ha az apukájánál van. Erre annyit mondott, hogy azóta már vége van a dolognak, de nem tudok hinni neki.

Tudom, hogy azért váltak el apával, mert anyának viszonya volt valakivel és lehet, hogy pont vele, akkor is.



2014. júl. 24. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Jogosan haragszol rá, mert amikor még csak ismerkedtetek a barátoddal már akkor kellett volna mondania anyukádnak, hogy mi a szitu. Akkor pedig el tudtad volna dönteni, hogy bele mész így is, vagy sem. Most meg már késő, ha szerelmesek vagytok egymásba emiatt durva lenne szakítani. Csak remélni tudod, hogy most igazat mond anyukád és tényleg vége annak a viszonynak. Azért a barátoddal is beszélgess el erről, ő mit gondol a dologról.
2014. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem jogos a haragod,anyád magánéletéhez nincs közöd.Neki is éppúgy joga van eldönteni,milyen életet él,mint neked.
2014. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az mennyiben lényeges a ti kapcsolatotokban, hogy a te anyádnak meg az ö apjának van-e kapcsolata egymással? A kettö két független dolog, ne akarj beleszólni anyád magánügyeibe, ha elvárod töle, hogy ö se szóljon a tiedbe.
2014. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért van kiborulva, mert tudja, hogy a barátod apja a te apád is? Ezt nem ártana tisztáznod.
2014. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Aztan kiderul, hogy a baratod a testvered...


Egyebkent nem jogos, semmi kozod anyukad maganeletehez.

2014. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De ő pont, hogy beleszólt.

Csak azt hallgattam régebben, hogy biztos megcsal, elhagy, egy kapcsolatnak egy olyan fiúval, mint ő, semmi értelme, csak az időmet vesztegetem. Megkérdeztem, hogy ezeket azért mondta-e, hogy szakítsak vele, vagy tényleg így gondolta. Azt mondta, hogy nem akarta, hogy együtt legyek annak az embernek a fiával... Nem is a barátommal volt a baja, hanem az apjával. Mégis azt akarta, hogy tönkremenjen a kapcsolatunk.

Tudta, hogy mennyire nem volt önbizalmam akkoriban, mindenen idegeskedtem és nem gondoltam, hogy elég jó lennék a barátomnak. És itthon még az anyámat is hallgathattam, ahelyett, hogy segített volna. Kellett pár hónap, hogy biztos legyek magamban és a párkapcsolatunkban is, hogy tényleg boldog lehessek és ne érdekeljen, mit mond xy a suliban, vagy éppen az anyám mivel idegesít.

2014. júl. 24. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Te megengeded, hogy beleszoljon a parkapcsolataidba?

Na, akkor te se szolj bele az ovebe.

2014. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem engedtem, mégis megtette.

Mert szerintetek az tisztességes dolog, hogy egy ilyen a barátom nagymamájától kell megtudnom, mert ő ezt sosem említette egy szóval sem?

Vagy az normális, hogy ő úgy utazgat és találkozik a szeretőjével, hogy szeptemberben lenne az esküvője az új férjével?

2014. júl. 24. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs kozod hozza, hogy kivel mit csinal. Foglalkozz a baratoddal, anyukad pedig a sajat eletevel.
2014. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát, akkor biztos az én értékrendemmel van a gond. Mert szerintem nem normális az, hogy valaki szeptemberben férjhez akar menni, de még júniusban a szeretőjével találkozgat, sőt, szerintem még azóta is találkoztam.
2014. júl. 24. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!