Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van valami megoldás? Nem...

Van valami megoldás? Nem birom már a mostoha anyám. -többi lent-

Figyelt kérdés

A mostohaanyám állandóan semmibenéz, le qrváz,és ehez hasonló...

mit tudnák ellene tenni? apám nem hisz nekem mert egész nap nincs itthon és nem látja hogy mi folyik itthon.. elegem van már belöle.. 15/l (bocsi a helyesirásért..)



2014. júl. 26. 06:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Csendben, kettesben beszélnék apámmal, hogy ritka szarul esik, hogy képtelen támogatni sőt, még le is csesz.
2014. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5-ös! Ha valaki nem ír helyesen magyarul, az szegénységi bizonyítványt állít ki magáról. A kulturáltság egyik fő fokmérője, hogy az ember hogyan ír a saját anyanyelvén!!! Neked ezt eddig senki nem mondta??
2014. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A magyar nyelvben milyen mondat fajtánál használnak 2 darad "?"-t és 2 darab "!"-t?
2014. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*3 darab "!"-t
2014. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azaz, kössünk bele kettő felkiáltójelbe! Még véletlenül se válaszoljunk a kérdésre. Amúgy a kérdező nagyon szépen leírta a helyesírás fontosságát, ami szerintem nem azon a 2. "!" fog múlni. Neten ez nyomatékosítást is jelenthet. Istenem, miért kell mindenbe belekötni!
2014. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te is tettél valamit azért, hogy így viselkedjen? Mármint, én nem kötekedni szeretnék, de lehet, hogy van valami oka rá. Mondjuk, ha még lenne is, akkor sem k*rváznám le a mostohalányom. Hogyha semmibe vesz, nem kell adni a véleményére. :D
2014. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös. Azért kötöttem bele, mert hogyha ő írja, hogy x milyen helytelenül ír, akkor legalább ő írjon helyesen.



Amúgy kérdező, a helyedben én is visszaszólnék neki.

2014. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

igazatok van itt kell veszekedni hogy ki ir helyesebben -_- de egyáltalán NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!!!

a többieknek:

nem tettem semmi olyat csak mostanában az is csak annyi hogy elmegyek szó nélkül..

nameg mondtam hogy nem beszélek énse szépen már vele..

2014. júl. 27. 20:20
 19/20 anonim ***** válasza:
És a nővel próbáltad megbeszélni, hogy mégis mi a baja veled?
2014. júl. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem nagyon lehet vele beszélni :/
2014. júl. 28. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!