Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz, ha még anyámmal kell...

Gáz, ha még anyámmal kell aludnom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még anyámmal kell aludnom, mert a apa eddig azért nem aludt anyával mert lelógott a lába az ágyról és vettünk egy ágyat ennek már 12 éve és azóta én alszom anyámmal.Apa beköltözött a szobámba és be se mehetek oda és nem csinálhatok semmit. Kétségbe vagyok esve már teljesen h soha nem lesz szobám :(.Most felvettem az ötletet h már nekem is lelóg a lában és mondtam h akkor vegyük ágyat és akkor beköltözhetek végre a szobámba de hallani sem akarnak róla, mert nem tudnák megvenni és nekem kell megszívni az egészt. Mit tegyek ?
2014. júl. 26. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, ha a gond az volt, hogy "lelógott a lába", akkor az új, hosszabb/nagyobb ágy miért nem a szüleitek szobájába került (ez lenne logikus). Szóval szerintem csak kifogás ez a láblelógás.

Ha hallani se akarnak róla, akkor sajnos tűrnöd kell, próbáld meg a barátaiddal tölteni a legtöbb időt, nem otthon (már amennyire engednek), bírd ki ezt a két évet és lépj le hamar.

2014. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Itt pl. tudnál szerezni magadnak egy ágyat, amit mondjuk az anyukád ágya elé állíthatnál, vagy egy könyves polccal elválaszthatnátok a két ágyat.


[link]

2014. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne, ha szemtől szembe megmondanád a szüleidnek, hogy anyádnak a férje mellett van a helye az ágyban, neked meg, mint kamasznak, saját élettér kell, elkülönülve a szülőktől?
2014. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ők ezt nem értik meg
2014. júl. 26. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért vagyok én nyomorék? Mert ajánlottam neked egy helyet, ahol ingyen szerezhetsz magadnak egy ágyat, ha már az anyádék nem vesznek neked?
2014. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen, elég gáz, főleg, ha téged zavar. Mondd meg, hogy ez egyszerűen így nem maradhat.
2014. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

4-es vagyok:


Vagy csak nem akarják megérteni, mert jobban kijönnek egymással, ha külön szobában vannak.


Egyébként nagyon gáz, de nem miattad, hanem őmiattuk.


Valahogy magyarázd el nekik, hogy egymáshoz mentek hozzá, egymással kell a hitvesi ágyat megosztani, nem a csemetéjükkel.

2014. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem alszol a földön? Vagy kanapén? Másik szobában?
2014. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
ha nem birják elviselni egymást, váljanak el és az egyik húzzon el onnan...
2014. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Ez beteges......
2014. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!