Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz, ha még anyámmal kell...

Gáz, ha még anyámmal kell aludnom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még anyámmal kell aludnom, mert a apa eddig azért nem aludt anyával mert lelógott a lába az ágyról és vettünk egy ágyat ennek már 12 éve és azóta én alszom anyámmal.Apa beköltözött a szobámba és be se mehetek oda és nem csinálhatok semmit. Kétségbe vagyok esve már teljesen h soha nem lesz szobám :(.Most felvettem az ötletet h már nekem is lelóg a lában és mondtam h akkor vegyük ágyat és akkor beköltözhetek végre a szobámba de hallani sem akarnak róla, mert nem tudnák megvenni és nekem kell megszívni az egészt. Mit tegyek ?
2014. júl. 26. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

2-est miért kellett lenyomorékozni? Segíteni próbált, azt írtad, nincs pénz új ágyra.


Amúgy meg ez a láblelógás nagy kamu, nem akarnak együtt aludni. De hogy emiatt teneked kell az anyukáddal aludni az elég gáz.

2014. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Jól írják, értesd meg a szüleiddel..hogy lassan, betöltöd a 18. életévedet.


Aztán utána azt, hogy már nem vagy kisgyerek, neked is vannak szükségleteid, saját intim zónára van szükséged, saját térre, amibe az nem igazán fér bele, hogy édesanyáddal aludj egy ágyban.


Ezzel leginkább csak neked okoznak bizonyos lelki sérüléseket, amiket később nehéz lesz kiheverned.

2014. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszön mindenkinek a bíztatáts, megpróbálok tenni valamit
2014. júl. 26. 16:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon gáz, nem egészséges.

És az indokokat nem is értem...!

2014. júl. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!