Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyulolom az apamat! Mas is...

Gyulolom az apamat! Mas is van ezzel igy?

Figyelt kérdés

Az egesz onnan kezdodik, hogy nagyon rosszindulatu es elegge pesszimista is. Kiskoromban rengeteget bantalmazott mind fizikailag, mind lelkileg. Sokszor ugy megvert, hogy hetekig meglatszott a nyoma. (negyedik osztalytol kezdve eeszen hatodik ev vegeig volt ez a terror) Anyammal meg ugy beszelt/beszel, mint egy katonatiszttel. Aztan apamnak lett egy nagy mutetje 2011-ben es azota se epult meg fel. A lelki terror meg mindig tart. Anyaval mar szinte teljesen ki vagyunk tole.

Mit lehet ilyen helyzetben tenni?


2014. júl. 28. 03:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni: 16/f
2014. júl. 28. 03:57
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Elválni és nélküle normális életet élni. Mi köt titeket oda?
2014. júl. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
54%
Igen, más is van így ezzel... én is rühellem az apámat... és hogy mit lehet tenni? na azt még én sem tudom. 15/L
2014. júl. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Úgy beszél édesanyáddal, mint egy katonatiszttel? azokkal úgy tudom tisztelettel beszélnek.

De ha olyan rossz, mi lenne, ha szövetkeznétek ti lányok, és kipenderítenétek az öreget? Most hogy el van gyengülve, nálatok a fizikai előny is ( nem kell félnetek, hogy megver) Én a helyetekben keresnék egy válóperes ügyvédet, és kisemmizném az öreget, hadd igya a levét a saját rossz természetének.


32F

2014. júl. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
21%
Nyírd ki! Az alakját papírból, majd ha készen lesz vele a nyomda a kartonra!
2014. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nagyon meg lenne már az okom, hogy gyűlöljem, de még mindig próbálom megérteni. Húgom már 20 éve nem áll vele szóba. Szóval más is van így, igen. Ha felnőtt leszel, ott tudod hagyni, felé sem nézni, és majd ha öregen betegen magára magad, rádöbben, mit tett.
2014. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gyűlölöm mint a sz*rt. Nem tudom elképzelni milyen az ha az embernek apja van. Rá gondolok erre az emberre már tiszta ideg vagyok
2014. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne utáljátok apátokat, az én szüleim 2 éves koromban váltak el, azóta se láttam apámat! 22/f
2014. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!