Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha valaki ennyire...

Normális, ha valaki ennyire örül, hogy "megszabadul" a gyerekétől?

Figyelt kérdés

A kolléganőm gyereke nyaralni megy a nagyszülőkhöz. A kolléganőm teljesen lázban ég, hogy hova fognak menni a férjével, randizni fognak mint a tinik (???), milyen jó lesz, programokat szervez. Mintha megnyerték volna a lottót, komolyan.


Ez normális?


2014. aug. 4. 13:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
Nem normális szerintem. De ismerek olyan szülőket akik otthon vannak és egész nyárra lepaszolják a gyerkőcöket csak ne kelljen foglalkozni velük.
2014. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom,de én is így érzem,ha a gyerekek fél-1 napig nincsenek itthon! Felüdülés egy kicsit és az ember feltöltődik egy kicsit,lenyugszik és az mindenkinek jó!
2014. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
99%
Igen normális. Valószínűleg gyerek mellett nem tudnak kettesben programot csinálni. És ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy utálnák a gyereküket
2014. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
99%
Miért ne lenne normális? Nem örökre adja, csak kicsit felhőtlenől a férjével tud lenni
2014. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
99%
Normalis, igen,
2014. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
imádom a kislányomat, minden lehetőséget megragadunk a közös programokra. le lehet pontozni, de számunkra is nagy öröm és kikapcsolódás mikor nyáron egy hétre a nagyinál van. Ilyenkor mi is olyanok vagyunk megint mint a szerelmes tinik.
2014. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
99%
Ha most lesz idejük arra, hogy minőségi időt töltsenek együtt, akkor miért ne lenne normális? Nem lepasszolják egész nyárra, csak gondolom egy hétre. Ez feldobja a házasságot&azért mert szülők, nekik is jár a pihenés és a kettesben töltött idő, nem? Vagy már bűn, hogy évente egy hetet csak egymással akarnak foglalkozni? Én örülnék egy ilyen szabad hétnek, ha lenne rá lehetőség.
2014. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

Persze, hogy normális. Örül, hogy kicsit gondtalan szerelmes randizós időszakot élhet a férjével. Újra.


Nem kéne megfeledkezni arról, hogy a pár elsősorban azért van együtt, mert szeretik egymást, hogy gyerekeik születtek az már csak ennek eredménye. A gyerekek előbb utóbb úgyis lelépnek otthonról, a pár viszont marad, együtt. Ha ezek a gyerek nélküli, szerelmes újra randizós időszakok elmaradnának az életükből mi maradna miután a gyerekek felnőttek? Két kiüresedett ember.


Különben úgy látom elég sokan beleesnek ebbe a hibába, hogy egymásnak már nem léteznek, ők csak szülők....utána meg jön a nyafi, hogy anya érdektelenné vált, apa meg félreqr....de vajon miért.....

2014. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

En imadom a gyerekeimet, az ego hazba bemennek ertuk, a majdnem tamado kutya es a gyerekem koze ugrottam mar gondolkodas nelkul hogy ha harap azt en kapjam,de akkor is jo egy egy alkalommal egy kis idore csak magammal foglalkozni, pihenni es nem allandoan ugralni heti 7 nap 24 oraban es keszenletben lenni.Nem jatszom meg a martiranyut aki szerint ha valaki nem szenved es nem tartja minden percen a gyerekeit a seggeben az mar rossz anya.

Kell a kikapcsolodas, a feltoltodes,hogy utana ujult erovel folytassa. A gyereknek is jobb, ha anyu pihent es vidam, apaval szeretik egymast, nem pedig egy mosogatorongy.

2014. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%

Persze, hogy normális.


Mondok egy példát. Nekem a világ legjobb helye az otthonom. Rengeteg pénzt, időt és energiát fektetek bele, hogy kellemes, hangulatos, kényelmes legyen. Imádok otthon lenni.


Mégis minden évben elmegyek nyaralni, hetekig készülök, és mindig remekül érzem magam. Ugyanakkor, az utolsó nap már alig várom, hogy végre otthon legyek.


Nem tudom, érted-e mit akarok mondani.

2014. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!