Másnak is ilyen az apja?

Figyelt kérdés
Hát. Semmi baj azzal hogy félt meg szeret és nem akarja hogy rossz társaságba keveredjek. De az normális hogy ha amíg alszok leellenőrzi a tudtom nélül az üzeneteimet és néha ha írnak akkor vissza is ír és törli utána az üzeneteket? Meg másnap megkérdezi hogy ki az a Márk. Az a Márk az én kedves osztálytársam aki leckét kérte csak el xddd. Egy idő után lekódoltam a telómat mert nem szeretném hogyha valamit félreértene, mint a Márkkal kapcsolatban is. És azt mondta hogy nem kódolhatom le mert ellenőrizni akar mert tudni akarja hogy miért irogatok én fiúkkal is. :| . Am 13 vagyok lány. Most megyek 7.-be és egyik osztálytársamnak se ilyen az apukája. Én semmit nem rejtegetek előle de már lassan annyira furcsa hogy 1-est kaptam matekból mert ő írt vissza az egyik oszt.társamnak és nem mondta hogy másnap matek témazáró lesz. Most amikor lefekszek aludni a telefonomat eltemetem a szekrénybe a ruhák közé.

2014. aug. 6. 23:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Beszélj az anyukádal vagy mond meg apádnak hogy ez a van magánszvérád is.
2014. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1.: MonDD!
2014. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Kössz hogy kijavítotál a mobil nem írja a hibákat.
2014. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szántóvető ***** válasza:
mutasd be faternak Márkot ha annyira kíváncsi rá.a telódat ne dugd el,hagyd hadd nézegesse.
2014. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem fogom neki bemutatni mert csak egy oszt.társ a maradék 23-ból és anyu meg apu elválltak anyu meg nem nézegeti sose a telómat és már beszélt apuval hogy abbahagyhatná de szükségét érzi tudni hogy pl az én legeslegjobb barátnőmnek bejön az mml..
2014. aug. 7. 00:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Jogos... kérdezd meg,hogy mit tettél,ami miatt ennyire bizalmatlan.

Ami a dogát illeti... a TZ-t,ha nem is 1 héttel előbb,ahogy kellene,legalább 1 nappal ezelőtt órán bejelentik.Ez nem apukád hibája volt,hanem a te figyelmetlenséged.

2014. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát nem éppen mert beteg voltam és másnap mentem is de nem tudtam a tz-ről..
2014. aug. 7. 00:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Akik betegek voltak,nem szokták megíratni velük a TZ-t.Ez esetben jelezni kell a tanárnak,hogy hiányoztál.Ha nem érdekli,akkor osztályfőnök és igazgató.Elsimítják,ha nem jogosan kaptad az 1est,és már nincs is bent a naplóban.

Amúgy az is érdekes,hogy hogyan lett 1es,amikor tanulni kellett volna belőle valamennyit eddig is.

2014. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Másnak nem ilyen az apja. A tied sajnos beteges!


Ne ossz meg vele semmilyen bizalmas dolgot. Ne használd a mobilodat másra, csak hívásra. Ne csetelj, ne sms-ezz, csak a facen mozogj. Ha kell folyamatosan változtass jelszót. Meséld el anyukádnak négyszemközt mennyire zavar a helyzet, egyedül csak Ő tehet valamit. Ha nem változik semmi, mond meg anyukádnak, hogy bentlakásos suliba írasson be. Ha szó nélkül eltűröd, Ő fogja élni a te magánéleted.

2014. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy kéri el nyáron a házit? Jesszus. Mindegy.

Ez akkor se normális. Az enyémet sose nézegetik de le van kódolva a telefonom.

2014. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!