Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zsarol a testvérem. Félek,...

Zsarol a testvérem. Félek, hogy megtudják a szüleink. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyat tudott meg, amit nagyon nem kellett volna és zsarol vele.

Fogalmam sincs, mit csináljak. Nem derülhet ki az, amit tud, viszont nem is zsarolhat folyamatosan. Ráadásul egy sz.rkavaró kislány, aki kihasznál mindenkit maga körül.


Ilyenkor ti mit tennétek?


Próbáltam már vele beszélni, semmit nem ért, annyit mondott, hogy minek kerültem ilyen helyzetbe, meg hogy nehogy az legyen apa születésnapi ajándéka, hogy elmondja neki azt, amit tud.



(Ő 15 éves, én 17 vagyok)


2014. aug. 10. 16:22
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Jobban járkál, ha bevallja ad a szüleidnek, bármi is az, jobb ha tőled tudjak meg, mint a testveredtol.
2014. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Hulye szótár program. Tehat: Bármi is az, jobban járnal, ha be vallanad a szüleidnek. Inkabb tőled tudjak meg, mint a testveredtol.
2014. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
15%

Mi lehet 15 evesen olyan dolog, amivel zsarolni lehet? Csakis valami szexualis jellegu, az pedig a te rossz dontesed, ha 15 evesen mar kozod volt ilyen dolgokhoz.

Ha eleg felnottnek erezted magad ahhoz, hogy ilyenbe belemenj, akkor a szuleid elol se titkold.

2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%
"(Ő 15 eves, en 17 vagyok)" ....l
2014. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%

Én csak azért is elmondanam a szüleimnek (legyen az akarmi)

Hogy ne tudjon zsarolni.

2014. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

zsarold vissza valamivel :D


nem amúgy elcsépeltnek hangzik de az egyenes a legrövidebb út.


mondd el az igazad a szüleidnek.

2014. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
El kell, hogy mondd a szüleidnek a nagy titkot, de úgy, hogy a hugi ne tudja ezt meg. Hagyd, hagy zsaroljon tovább... :D
2014. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
49%
ha gondolod írj privátot konkrét problémával, lehet h úgy jobban tudok segíteni
2014. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyanokkal zsarol, hogy csinálj meg ezt meg azt, nem? Feltételezem, mivel a zsarolásnak ez a lényege. Neki ez egy eszköz most arra, hogy ugráltathasson, és élvezi. Én a helyedben azt tenném, hogy amikor ezzel jön én csakazért sem csinálnám azt amit kér, ráhagynám, azt mondanám, jólvan, akkor mondd el. Egyrészt nem is biztos, hogy elmondja, mert az ilyen esetek 80%-ában a másik végül nem mondja el, (ha mégis elmondja, hát ez van, de legalább nem zsarol többé,) másrészt jól meglepődik és elrontod vele a játékát, hidd el, jobban össze zavarod ezzel, mint gondolnád. Én majdnem biztos vagyok benne, hogy nem fogja elmondani a szüleidnek, ez most neki csak egy amolyan szórakozási lehetőség, mert látja, hogy ki tudja használni, igazából nem akarja elmondani.
2014. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
43%
esetleg hozhatnàd olyan helyzetbe hogy te is zsarolhasd. ha ő elmondja te is elmondod. akármi is az mivel ő a kisebb ő rá jobban fognak haragudni.
2014. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!