Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zsarol a testvérem. Félek,...

Zsarol a testvérem. Félek, hogy megtudják a szüleink. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyat tudott meg, amit nagyon nem kellett volna és zsarol vele.

Fogalmam sincs, mit csináljak. Nem derülhet ki az, amit tud, viszont nem is zsarolhat folyamatosan. Ráadásul egy sz.rkavaró kislány, aki kihasznál mindenkit maga körül.


Ilyenkor ti mit tennétek?


Próbáltam már vele beszélni, semmit nem ért, annyit mondott, hogy minek kerültem ilyen helyzetbe, meg hogy nehogy az legyen apa születésnapi ajándéka, hogy elmondja neki azt, amit tud.



(Ő 15 éves, én 17 vagyok)


2014. aug. 10. 16:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
68%
Írd meg priviben mit tettél, lehet, hogy tudlak vele zsarolni.
2014. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
58%

Ocsmány játszma,a tesóm prototípusa.


17 éves vagy nem tudom mi a dolog,de lehet letagadhatod,ha a tesócskának nincs bizonyítéka.


Mindenesetre ismerek jó pár ilyen tesócskát,egy életre tartsd tőle távol magad.Mondom az enyém csak abból űzött sportot nekem,hogy ártson,pedig neki mmég több vaj volt a fején.


Talán a legjobb az lenne,bár nem tudom mi a zsarolás tárgya,ha az ő szemébe is lehazudnád az egészet.Ha pedig más sem tudja alátámasztani,tiszta sor.


Nem tudom mi az bár van elképzelésem,de egy ilyen tesó viselkedése sokkal ocsmányabb.

2014. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
96%
Mindenesetre hatalmat ne adjál a kis s.zar.házi kezébe,vallj be valami hasonlót csak kisebbet a szüleidnek és a kis s.zar beég,te meg megtudtad kivel állj szemben egy életre,mert ezek úgysem változbnak(22-es).
2014. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Zsarold vissza. sakk matt
2014. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Sajnos van bizonyítéka...

Együtt látott valakivel, akivel titokban együtt vagyunk már elég régóta és ő is tudja, hogy senki nem lenne feldobva ettől a kapcsolattól.

2014. aug. 10. 21:17
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
hú, hát ez aztán borzasztó nagy titok, 17 évesen egyedül eldöntöd, hogy kivel jársz? Hová vezetne!
2014. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

valaki olyannal látott akit a szüleid nem kedvelnek?



Mondd azt h együtt voltatok azzal a valakivel de vége van...


Ha semmiképp nem vallhatod be h még mindig együtt vagytok..

2014. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

1. Idősebb nálam.

2. Jóban van az apánkkal.

3. Anya nincs róla túl jó véleménnyel, mert szerinte csak egy gazdag szélhámos, aki jó helyre született.

2014. aug. 10. 21:34
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a szülők barátja!Akkor semmi gond,mert ő szerintem simán letagadja,te is letagadod és akkor a húgi fénykép (bizonyíték) nélkül egyedül marad.Gondoltam,hogy pasiügy és nem is súlyos,csak a korosztályotoknál olyan nagy ügy még.
2014. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
milyen bizonyítéka van tesódnak?
2014. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!