Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gyűlöl? Nem lesz már jó...

Miért gyűlöl? Nem lesz már jó kapcsolatunk, mert támogatott lány lettem?

Figyelt kérdés

Anyával régen jó volt a kapcsolatom. 16 éves koromban vidékről Budapestre költözünk és bekerültem egy társaságba, egy olyanba, ami egyáltalán nem hasonlított a régi baráti társaságomhoz. Megváltoztam én is és az anyával való kapcsolatom is. Lett egy barátom, aki támogatott anyagilag és ez végleg betett neki. Amióta egyetemista lettem és elköltöztem, alig beszélünk.

Nem csak az ő hibája, én is rengeteget vagyok külföldön, de hívtam, hogy jöjjön velem most nyáron is, élvezné. Az volt a kifogása, hogy neki nincs ilyenekre ideje, egy velem töltött hét neki több havi fizetése lenne. Mikor mondtam, hogy az anyagi részét kifizetem természetesen, közölte, hogy neki tőlem nem kell semmi.


Annyira rosszul esik, hogy ilyen velem...

Próbált ő nekem mindent megadni, de a tanári fizetéséből nem nagyon teltek olyan dolgokra, mint amilyeneket most használok. Nem hibáztatom semmiért, ezért nem értem, hogy ő miért teszi ezt.


2014. aug. 15. 12:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
te nem tudsz hozzá eljönni egy hétre? kettesbe csinálnátok vmi jó kis programot....pasik nélkül :)
2014. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Adamka1119 ***** válasza:
66%
Ha vmit fizetnél tuti az járna az eszébe ehhez hány pasi kellett. Anyukád pártján állok.
2014. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem akar semmit csinálni. Kb 1 percet, ha beszélünk telefonon, ha hívom, de leráz azonnal.
2014. aug. 15. 12:40
 4/25 anonim ***** válasza:
98%

"Mikor mondtam, hogy az anyagi részét kifizetem természetesen, közölte, hogy neki tőlem nem kell semmi. "


Ha jól értem kitartott vagy és nem TE, hanem a barátod fizetné neki. Szerintem itt keresgéld a problémát...

2014. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem kéne a lányom új pasijának az alamizsnája...


Mert ugye nyilván nem egyetemistaként keresel annyit, amiből nyaralgathatsz külföldön és vinnéd mamát is!

2014. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A pénz, ami a kártyámon van, az az enyém. Lényegtelen, honnan van. Ne ilyen lényegtelen dolgon akadjatok már fent.
2014. aug. 15. 12:43
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
nekem sem lenne ehhez gyomrom
2014. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Én csak azt tudom,hogy a lányom akkor is a lányom ha prostituált.


Ülj le és beszéld meg vele,kérdezd ki őszintén.

2014. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

"A pénz, ami a kártyámon van, az az enyém. Lényegtelen, honnan van."


Az a baj, hogy ezt a választ sehol nem fogadják el.

2014. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

Nem gyűlöl. ahogy írtad, nem csak ő, te is változtál anyukád irányában az új társaságtól, a pasitól, akitől olyan életszínvonalon élhetsz, ami addig ismeretlen volt számodra. és az anyukád számára is. gondolj bele, ez neki nagyon furcsa helyzet. persze, nyaralni te hívod, de egyetemistaként nyilván a barátod fizet. ő meg, felnőtt fejjel gondolkozzon azon, hogy ha nyaralás közben elmentek egy étterembe, h rendeljen-e még egy desszertet, amit majd a párod fizet ki, mert neki nem telne rá, de mondjuk erre a nyaralásra se.


külföldre jársz, a hightech cuccaid vannak, más társaságban mozogsz = más ember lettél. elhiszem, h ettél még szereted és nem könnyű neked, h úgy érzed, elhidegült tőled az anyukád. de neki talán még nehezebb, hidd el nekem

2014. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!