Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gyűlöl? Nem lesz már jó...

Miért gyűlöl? Nem lesz már jó kapcsolatunk, mert támogatott lány lettem?

Figyelt kérdés

Anyával régen jó volt a kapcsolatom. 16 éves koromban vidékről Budapestre költözünk és bekerültem egy társaságba, egy olyanba, ami egyáltalán nem hasonlított a régi baráti társaságomhoz. Megváltoztam én is és az anyával való kapcsolatom is. Lett egy barátom, aki támogatott anyagilag és ez végleg betett neki. Amióta egyetemista lettem és elköltöztem, alig beszélünk.

Nem csak az ő hibája, én is rengeteget vagyok külföldön, de hívtam, hogy jöjjön velem most nyáron is, élvezné. Az volt a kifogása, hogy neki nincs ilyenekre ideje, egy velem töltött hét neki több havi fizetése lenne. Mikor mondtam, hogy az anyagi részét kifizetem természetesen, közölte, hogy neki tőlem nem kell semmi.


Annyira rosszul esik, hogy ilyen velem...

Próbált ő nekem mindent megadni, de a tanári fizetéséből nem nagyon teltek olyan dolgokra, mint amilyeneket most használok. Nem hibáztatom semmiért, ezért nem értem, hogy ő miért teszi ezt.


2014. aug. 15. 12:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

20.


annyira finom megfogalmazás, h nekem nem is esett le rögtön a tantusz, pedig nem ma jöttem le a falvédőről...


a mindegy, honnan van a számlámon-nál ocsúdtam... :D

2014. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
Talán más értékrendje...
2014. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

"támogatott lány"

Nézd, te magad írod le, hogy prostituálódtál.

Ezek a te szavaid.

Szóval szerinted anyukádnak mi a problémája?

2014. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom nem véletlenül léceltél le otthonról 16 évesen. Most meg már nem akar veled jó kapcsolatot ápolni...Lehet ez már veszett fejsze.Ha úgy érzed mindent megtettél, akkor márcsak arra kell várnod, hogy ő kezdeményezzen.Addig is légy türelemmel, biztosan rá fog jönni, hogy te vagy az egyetlen kislánya...
2014. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%
Támogatott lány, ezen hangosan felnevettem, bearanyoztad a napunka, Kérdező. Egyébként anyukád még szép, hogy elhatárolódik tőled, ha nekem ilyen lányom lenne, akkor persze, a lányom maradna, nem tenném rá a telefont, de pont ugyanúgy, mint édesanyád finoman éreztetném veled, hogy nem a jó úton haladsz. Egyébként, azt, hogy mi a te pénzed, meg mi van a kártyádon, azt majd csak akkor fogod igazán érezni, ha a bőröd már nem lesz olyan hamvas, és a barátod kiteszi a szűrődet. A te-féle lányok gyorsan elvesztik az értéküket, és akkor majd mit csinálsz? Nem lesz se kártya, se pénz, se az édesanyád...
2014. aug. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!