Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell megjegyzéseket...

Miért kell megjegyzéseket tenni arra, hogy a barátom családja gazdag? Jogos, hogy ez bánt?

Figyelt kérdés

A barátom szülei, nagyszülei elég tehetősek (az elődjeik is azok voltak), de ez engem nem érdekel, nem emiatt vagyok vele.

Viszont egyre jobban zavar, hogy a családom olyan megjegyzéseket tesz, hogy "na, nekem sem lesz több gondom az életben..." és hasonlókat mondanak. Ez rosszul esik, mert olyan, mintha a pénz miatt lennék vele.

Ráadásul a saját családom viselkedik így, ami még rosszabb.


Mikor szóvá teszem, akkor jön a duma, hogy ők csak viccelnek, ne vegyem már ennyire komolyan. De igenis komolyan veszem, mert ez nekem nem vicces.


2014. aug. 18. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem engedd el a füled mellett a családod megjegyzéseit. Meg a rosszindulatú itteni megjegyzéseket is.

OFF: Mellesleg engem azért ba.zogatott a családom, mert szegény családból származott a volt barátom, csórónak hívták, és minden egyes nap a képembe vágták, hogy hogy lehetek ilyen szerencsétlen, hogy nem találok jobbat... bár ha ilyen béna vagyok akkor meg is érdemlem a sorsomat. Na az se volt kellemes.

2014. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy a proli maradjon a prolinál?

Te normális vagy?

Melyik évben élünk mi szerinted?


Ha a gonoszság fájna az embereknek, egyesek már kómában lennének...


A családja maximálisan elfogadott engem is és a kapcsolatunkat is. A nagymamája legutóbb pl. azt mondta, hogy már most látja maga előtt, milyen szép leszek az esküvőn, a barátom anyukájával pedig elutazom pár napra az ősszel.

Szóval őket nem zavarják ezek a dolgot, sosem bántak velem másképp emiatt.

2014. aug. 18. 17:16
 13/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem a pénze miatt vagy vele, ez idáig oké. Azonban a külvilág, a családod sem tudhatja sohasem biztosra. Magam részéről, elég tehetős vagyok, volt már problémám a nőknél a pénzem miatt, ezért ismerkedéskor nem mondom meg hogy mit is dolgozok, nem a rendes autómmal megyek a nőért, stb, mert soha nem tudhatja az ember. Ha belémszeretnek úgyis hogy azt hiszik átlagos vagyok, akkor folytathatjuk.


És azért ne mondd nekem azt, hogy zavar ha a párod gazdag? Ilyen nincs, még a mesékben sem. A nőknek a biztonság is fontos, pénzügyileg is, és ezt előbb kapják meg egy jómodúnál, mint mondjuk egy gyári munkásnál.

2014. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves is vagy?Csak mert ha már felnőtt vagy akkor egyszerűen megszakítod a kapcsolatod a gyúnyolódókkal ha pedig kiskorú vagy akkor pedig elkel ezt viselned 18 éves korodig és akkor a párodhoz költözöl.
2014. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!