Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engednek a szüleim elköltö...

Nem engednek a szüleim elköltözni, és én sem vagyok képes megtenni, na most?

Figyelt kérdés
Pelenkás korom óta letették elém az életem összes mérföldkövét halálomig, nekem csak annyi a dolgom hogy éljem a mindennapjaimat és az élet apróságait megcsináljam (bejárjak suliba, lefeküdjek aludjak), az iskolát se kell túl jóra elvégeznem mert munkahelyem 100000%ban bevan biztosítva. De én nem ezt akarom csinálni, és nem így. Nem azt a sulit akarom, nem azt a munkahelyet, nem 40évesen akarok gyereket, és nem egy 50milliós luxus lakást akarok magamnak amit kinéztek, hanem egy pici albérletet 2főre (párommal) később akár nagyobbat a gyerekek miatt. Ha bármi jelét mutatom annak hogy nem értek egyet velük olyan osztást meg büntetést meg üvöltést (stb.) kapok hogy szószerint összecsinálom magam. hozzávagyok szokva hogy: IGEN IS APÁM, IGEN IS ANYÁM, ADDIG NEM LÉLEGZEK AMÍG MEGNEM ENGEDITEK. Eljutottam arra a pontra hogy elég, és odaállnék apukám elé hogy elakarok menni: Apu, beszélhetnénk? persze csak azt akarom kérdezni holnap jó lesz a kedvenc kajád ebédre? vagy csak szimplán az hogy: Mi van kislányom? egyből könnybe lábad a szemem és magamban azt mondogatom: *-*apu én hülye elköltözni apukámtól??? persze ha valamíért megbüntetnek egyből jön az hogy elakarok menni. a tetejébe anyám idegbeteg alkesz, apám pedig beletörődött, látja rajtam hogy kikészít anyám, ha pattog anyám nekem apám leis üvölti a fejét, ha meg nincs ott rendre sírva megyek oda apuhoz hogy ez történt, válasz: tegyél rá.. nem lehet megváltoztatni ez van, de ne feledd ha meghalok ez a te kereszted lesz! b változat: már elegem van nem bírom én anyámmal! -kislányom ha elakarsz költözni én megértem... DE VERD KIA FEJEDBŐL!!! NEM FOGSZ ALJANÉPE CSÓRÓ SUTTYÓKKAL ISMERKEDNI ÉS A SZINTJÜKRE ZUHANNI és már nem tudom mit tegyek... Párom meg sajna... csak akkor engednének hozzá költözni ha nyernének az 5ös lottón havi fizujuk 500ezer lenne/fő mindegyik családtagjuk diplomata magas rangú ember lenne, és ha elkezdeném a kölcsei életének 3. versét egyből rávágná ÁÁÁ kölcsey.. míly gyönyörű vers.. és nem az hogy: ha te mondod.. nővérem diplomata, van 3-4 diplomája, nemrégiben doktorált 9 nyelven beszél folyamatosan, a világ 80%át bejárhatta már, most ment feleségül valami Azrael anyám kínja ügyvédhez, luxusban élnek, náluk nem kell 2x agyalni egy medencén az udvarba... ide akarnak juttatni,akár orvosként, de leginkább katonaként hisz ők is magasrangú katonák... na a lényeg hogy most mit csináljak? párom már sírva várja hogy valamit tegyek
2014. aug. 19. 10:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

amíg nem vagy bátor, addig meg is érdemled

szedd össze magad, vagy maradj ahol vagy

2014. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Na jó, ez elég zavaros. Először is: mennyi idős vagy?
2014. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

első.. én is valahol itt leragadtam

második: 20

2014. aug. 19. 10:35
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

most tanulsz?

van önálló bankszámlád?

20 évesen még nem szoktak elköltözni a diákok.


a barátod miért is sír? tudtok találkozni, csak nem vagytok összeköltözve?

2014. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Kamu... 500 k-hoz nem kell nyerni a lottón, a diplomaták nem annyit keresnek mellesleg.


Folyékonyan beszél, és nem folyamatosan. Borzasztó a helyesírásod, és az elit gyerekekét messze alulmúlja a szókincsed és kifejezésmódod.


Egy unatkozó tini vagy, nem több. :)

2014. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
előző, neked szövegértési nehézségeid vannak.
2014. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Most vagy csak szórakozol vagy nem tudod rendesen leírni a történeted. Annyi h*lyeség van benne hogy teljesen belezavarodik az ember azt meg elnézve a szellemi szinted elég nehezen hiszem hogy elit diák vagy. Ha pedig tényleg diplomaták az ismerőseid akkor biztos nem 500k-at keresnek.
2014. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Vagy talán inkább neked, utolsó előtti. :)
2014. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%

olvassátok már el, hogy az 500 ezret azt mire írta.

azt írta, hogy a szülei akkor fogadnák el a barátját, ha a barátja szülei diplomaták lennének, és a havi fizetésük 500 ezer per fő lenne.


a nővéréről annyit írt, hogy diplomata, és a fizetéséről nem írt semmit.

függetlenül attól, hogy ez most kamu-e vagy sem, ti sem értitek a szöveget a saját anyanyelveteken, és ti akarjátok eldönteni, hogy járt-e elit iskolába a kérdező vagy sem.

2014. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

9

Nem a szövegértéssel van baj hanem a megfogalmazással. Az egész történetben folyamatosan ugrál,kis és nagybetűket felváltva használja de közben írásjeleket nem tesz és az egész írása egy katyvasz. Én abból gondolom hogy nem járt sose elit suliba mert aki járt annak nem ilyen a szövegkörnyezete. Ez egy kusza semmi.

2014. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!