Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a fiatalok akik meg...

Azok a fiatalok akik meg otthon elnek amikor szulnek nem erzik rosszul magukat?

Figyelt kérdés
A szomszedsagban az egyik 16 eves kislany terhes lett a szulei hiaba vilagositottak fel 4 honapos terhes volt mikor megtudtak. Egy masik lany most lett 18 eves es o is terhes a munkatarsam lanya. Persze a felelosegteljes fiuk egybol leleptek a hir hallattan. Normalis csaladban elo gyerekekrol van szo szoval nem arrol van szo hogy a gyerekek nem tudtak volna pl. ovszert venni. Az ilyen gyerekek hogy erzik magukat? A leendo apukak nagykoruak es megsem vallaljak a felelosseget. Milyen ferfi az ilyen?
2014. aug. 20. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól,hogy nagykorú még senki nem lesz nő meg férfi ahhoz agyilag is fel kell nőni.

Szerintem az a legkisebb bajuk, hogy nagyszülőkkel kell élni ilyenkor.

2014. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De gondolom hallgatni fogják sokáig hogy milyen hülyeséget csináltak.
2014. aug. 20. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze de nem hiszem,hogy jogtalanul.
2014. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
4hónapig nem volt feltünő hogy máshogy viselkedik az illető,meg gondolom 4hónaposan már nagyobb a hasa...vagy az optikusnál is 20éve nem voltak szemüveget kiíratni...na jó,hát cigányoknál megértem ezt.de szinte érthetlen magyar családok hogy süllyednek le ilyen szintre.Primitimizmus tetőfoka.
2014. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A szomszed kislany eleg testes igy mikor terhes lett nem tunt fel mert nem szedte magara a kilokat.
2014. aug. 20. 17:24
 6/13 anonim ***** válasza:
atyaisten...hát inkább a gyereket sajnálom,hallod hogy ilyen degenerált szülei lesznek.
2014. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Normális család?

A normális család ott kezdődik, hogy van erkölcsi tartás.

16 és 18 év?! Nem sül le a képük?

2014. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pedig a munkatarsam mindent megtett a gyerekeiert mar amit en kivulallokent lattam es nem is engedte szabadjara a lanyt sem. Nem biztos hogy a szulo a hibas nem lehet mindig a gyereke mellett.
2014. aug. 20. 17:58
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Azért 4 hónap alatt épp, hogycsak nő a has, én kifejezetten vékony voltam, de 14. Hétig maximum úgy néztem kint aki nagyon bekajált, vagy fel van puffadva. Aki nálam testesebb, annál később lesz feltűnő. Egyszer volt egy lány terhesgondozáson, eléggé donnatonna, akkor derült ki, hogy terhes, 20! Hetes, de még egyáltalán nem látszott, hogy terhességtől lenne akkora a hasa.

A megváltozó viselkedés dolgát se értem igazán, az inkább a szülés előtti hónapokban van.


Kérdező, fogalmam sincs, hogy érezhetik magukat, lehet van olyan aki fel se fogja a dolgot, de biztos van olyan is, aki ettől válik felnőtté

2014. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy erkölcsi tartàs ember?

Mert itt pont a gyakoris "nõk "közül mindenki szûzen ment férjhez mi? Azok tudnak a legjobban pàlcàt törni a màsik felett akik a legmocskosabbak...


Kérdezõ, jò szarul érzik magukat és félnek.

Az én anyukàm is 16 évesen szült, a nagyszüleim akkor vették észre mikor útban voltam, mert anyum eléggé testes volt...nem merte akkor elmondani és mint ìrtam, félt. Megszülettem ez van.

Keményen dolgozott utàna, miközben elvégezte az iskolàt és az itt sìrò rinyàkkal ellentétben soha 1 hétig nem volt munkanélküli " sima" érettségivel ....es jòval minimàlber fölött kap.

Aki azt mondja, hogy nincs olyan, hogy nem vették észre a viselkedést stb..."régebben" ( huszon évvel ezelõttrõl beszélek...) nem voltak ilyen satnyàk a nõk, hogy 9 hòbapig csak sìrtak, hogy nekik milyen rossz....vàllaltàk a " hibàt" amit tettek.

2014. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!