Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatalok, akik még otthon...

Fiatalok, akik még otthon laknak a szülői házban, de már dolgoznak. Fizetnek általában a szülőknek valamennyit?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Persze, fizettem, amikor otthon laktam. Kb. a fizetésem 1/3-át.
2014. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én átvállaltam a rezsit, sőt volt amikor a heti/havi bevásárlást is fizettem.
2014. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
A szülőnek pedagógiai célból kell kérni, a gyereknek illendőségből kell.
2014. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem kellett pedig felajanlottam sokszor.ilyenkor apam merges lett,hogy inkabb gyujtsem mert kelleni fog.Igy maradt az,hogy neha bevasaroltam kajat otthonra. De egyebkent termeszetes hogy be kell szallni a koltsegekbe foleg ha szukosen jon ki a csalad.
2014. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez teljesen természetes, és csak akkor érvényes a "valamennyit" kifejezés, ha jó módban élnek.

Az gáz ha mondjuk spórolni kell, meg szűkösködni, mert mondjuk nem sok a szülők fizetése, és a "gyerek" meg belead mondjuk 10 ezret és közben a többit elbulizza, meg tök drága cuccokat vesz magának.

Pl. egy albérletnél sem az van, hogy az egyik fél beleadja az egész fizuját, a másik meg mondjuk csak egy 10-est, és a többit magára költi.

2014. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, a havi bevásárlást, tartós élelmiszerek beszerzését én vállaltam (nagyszülőnek is).
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tesómmal mind a ketten otthon lakunk még egyedülálló édesanyánkkal. Nincs havi fix összeg, amit adunk, helyette viszont közös a kassza. Nincs olyan, hogy "ez a te pénzed, az meg az enyém".
2014. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én otthon lakom és igen, adnom kell haza.

A többit félrerakom a jövőre.


21L

2014. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, amikor otthon laktam a rezsi rám eső részét fizettem, meg bele szálltam a kajába is! Ja és egy kis házimunka :)
2014. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eleinte csak egy kis pénzt adtam a családi kasszába, majd amikor jóval több pénzem lett, átvettem a rezsit, később a bevásárlásokat is.
2014. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!