Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Dohányzó fiatalok, nektek...

Dohányzó fiatalok, nektek engedik a szüleitek, hogy otthon cigizzetek?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok?
2014. jún. 4. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


De senkinek sem engedik. Ha vendégek jönnek, ők is kimennek a teraszra.

2014. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Nekem még a férjem sem engedi :-(


36

2014. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a házban a cigi tabu. Mi nem dohányzunk, és ezt mindenkitől elvárjuk, legyen az rokon, barát, vagy bárki.

Kinn a kertben lehet, ha valaki nagyon akar, de a csikket akkor sem dobhatja a földre. SENKI.

2014. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem engedik. Az erkélyen és a tetőn szoktam, ha otthon vagyok. De nálunk sem nem dohányzik senki sem a házban. 16/L
2014. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
A házban nem, a teraszon igen. De a házban senki nem dohányzik(mindkét szülőm cigizik).
2014. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Igen, kb. 15-16 éves koromtól (most 22 vagyok). Azért bent, mert panel és nincs erkély. De bent is meg van szabva, hogy csak a konyhába, nyitott ablak mellett. Rajtam kívül még apum cigizik
2014. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen, az erkélyen minden további nélkül lehet. Mondjuk nekem a szüleim is cigiznek már huszonéve.

19l

2014. jún. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az erkélyen lehet, a lakásban nem. Szintén panel, és anyám is bagózik.

18/l

2014. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ők ketten pedig nem is cigiznek, tehát szerintem érthető. Mondjuk én sem szeretném, ha dohányszagú lenne a ház.


17L

2014. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!