Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam nagyon megvaltozott...

A fiam nagyon megvaltozott miota a baratnojet megismete, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Mindig jo kapcsolatunk volt, de egyre jobban tavolodik tollunk. Nem gondolom, hogy rossz anya lennek tudom, hogy felnott 26 eves es a sajat labara kell allnia es a sajat eletett elnie.

Nem hivogattam mindennap, es nem panaszkodtam ha ritkabban jott.

De, tavaly szilveszter ota egyre ritkabban jon, hiv. Tudom, hogy a baratnoje nem szeret minket, sajnos az o csaladja nem teheti meg, hogy tamogassa a kislanyt. Tortent meg az elejen hogy eljottek ebedelni es a vegen mondtam hogy csomagolok nekik etelt mert sok maradt vagy mikor rossz lett a fiam autoja segitettem kifizetni a szerelot mert nem volt annyi penze... a kislany egyre elutasitobb volt velunk.

Vegulis a kislanyt megkerdeztem hogy miert nem erzi jol magat nalunk.

Azt mondta o nem erti miert nem hagyom a fiam felnoni, mert szerinte nekik kell megoldani akar hitelbol is minden problemat.

Mert neki sem segit senki akkor a parjanak sem kellene elfogadnia tolunk vagy a nagyszuloktol semmit!

Mit gondoltok ez igaz ? Attol lesz onallo a fiam ha nem segitek neki?


2014. aug. 21. 11:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Egesz nyaron (3 honap) egyszer jottek, az edesapja szuletesnapjara.

Telefonon hetenete -ket hetente beszelunk es inkabb o hiv, vagy az apja hivja en mostanaban csak akkor ha valami fontos es munkaidobe, mert egyszer delutan hivtam (ajanlott levele erkezett) es a baratnoje jo hangosan, hogy en is halljam ra szolt hogy faj a feje fejezze mar be a beszelgetest.

2014. aug. 21. 12:08
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

Azért arra kiváncsi lennék, hogy ha a lány írt volna, akkor milyen válaszok lennének:


Ugyanis ha úgy szól a kérdés, hogy:

"A barátom meg én külön lakunk a nagymama lakásában, a barátom anyja mindenbe bele akar szólni, azt kell ennünk, amit csomagol, belefizet mindenbe, utána meg beleszól, hogy mit csinálunk, mret az ö pénze, és nem hagyja a barátomat leválni, pedig már 26 éves.

Mit tegyünk, hogy ne avatkozzon mindebe bele."


Erre mindenki azt írná, hogy legyenek függetlenek, ne engedjék, hogy az anyósjelölt mindenbe belefolyjon.

2014. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Csak en nem szolok bele semmibe.

A fiam jott hozzam, hogy anya rossz lett az autom es 130ezer ft lett a javitas nem gondoltam hogy ennyi lesz.... mondtam hogy ha szuksege van segitsegre szoljon adok amennyit tudok.

Mig nem ismerte ezt a lanyt mindig sokat csomagoltam mert bar tud valamit fozni nem tartozik a kedvenc elfoglalysagai koze, akkor sem ugy tortent hogy nesztek foztem vigyetek es ez egyetek, megkerdezztem hogy visznek e a "maradekbol"??

2014. aug. 21. 12:49
 14/15 anonim ***** válasza:
20%

A női praktikák kézikönyvében, rögtön ott van az első oldalon a leírás:


1. Kinézni egy pasit, akinek lakása van.

2. Felszedni, majd elérni, az odaköltözést.

3. Leválasztani a családjától és a barátaitól.

4. Szülni egy-két gyereket.

5. Valamilyen ürüggyel összeveszni, és kirúgni a lakásból.

6. A válásnál elérni, hogy a gyerektartás összegéből jól meg lehessen élni.

7. Kinézni a következő pasast.

2014. aug. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 piroska és a farkas ***** válasza:
51%
áááá, pedig én már készültem a " ne legyél rossz anyós, törődj bele, h felnőtt a kisfiad..." jellegú válaszra és erre tessék. Nem tudom, hogy egyes emberek miért hiszik azt, hogy a felnőtté válás az egyenlő a családtól való teljes elszakadástól. Azt sem értem, hogy miért nem természetes valaki(k) számára, hogy bajban - akár anyagi, akár más - első körben a családjához fordul az ember, hiszen a család egy szövetség is, nyilván mindenki segít a másiknak amennyire tud. Vajon ha Te lennél bajban, és a fiadnak módja lenne segíteni, a lány számára az sem lenne elfogadható? És ha - bár szerintem viszonylag kevesen drukkolunk ennek - összeházasodnak, és mondjuk beteg lesz az unoka,akkor Te mész, vagy egy fizetett bébiszitter? mert az ő logikájuk alapján az utóbbi, igaz, kicsit előreszaladtam....Egyszóval azt gondolom, hogyha amúgy normális a lány, akkor igazán le lehetne ülni beszélgetni hogy akkor kinek mi is jelent a család, vagy a felnőtt lét... és egyetértek azokkal is, akik azt javasolták, hogy akkor az örökölt lakásból is nyugodtan ki lehet költözni.
2014. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!