Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Anyámmal nem a legjobb a kapcsolatom,és tanácstalan vagyok. Egyedül él vidéken,már nyugdíjas. Elég nehezen jön ki,ugye a sok kiadás miatt. Én nem tudok segíteni,mivel a gyerekem tartós beteg,ezért nem tudok dolgozni,a férjem amit keres meg kell a hitel és a rezsire nekünk is. Állandóan kesereg,az ő baja a baj,az enyém LÓSZAR,hogy őt idézzem.

Meg se kérdezi az unokáit,mert szerinte nekem kellene őt,én mindig kérdezem hogy van,már észre se veszi. Amiben tudok segítek. Ajánlottan nyugdíj mellett keressen vmi munkát kis + bevétel miatt,de nem tesz érte semmit. Sajnos kopaszodom 2 oldalt,már nagyon sok vizsgálaton voltam,eddig nem találtak semmit,de anyám szerint ez és a fiam betegsége LÓSZAR! Na majd akkor ha komoly bajom lesz megmondom ezt neki,ne is jöjjön,látni nem akarom. Depressziós,észre nem veszi,akkor lennék jó ,ha pénzzel tudnám tömni az tuti.


2014. aug. 21. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, nem tudsz annál többet tenni, mint amennyit eddig megtettél érte, akkor vedd le róla a kezed. Törődj magaddal, a gyerekkel, a férjeddel.

Ne hagyd, hogy kihasználjon.

2014. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj,hogy ilyen,pedig nagyon sokat segítettünk neki...
2014. aug. 21. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy fáj, de a leírtak alapján megvan a saját magad baja is. A gyerekednek szüksége van rád, ne engedd, hogy anyád leépítsen idegileg...
2014. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze megvan,értem is,amiben tudunk segítünk. De akkor is mernék olyat mondani a gyerekemnek,hogy lószar a baja,hiszen elég komoly a gyerekem betegsége,sose nő

vi ki,emiatt dolgozni se tudok...

2014. aug. 21. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha viszont nem akarsz hátat fordítani neki, akkor tanulj meg nem figyelni a gonosz megjegyzéseire. Tanuld meg elengedni a füled mellett. Ha ő nem fogja fel a te problémád nagyságát, akkor te ne fogd fel a gonosz megjegyzéseit.
2014. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele!Tudom hogy nehéz,de a saját életedet kell élned.Az én anyám sok tekintetben talán még rosszabb mint a tiéd.Csak addig voltam neki jó amíg pénzeltem.Tehát tapasztalatból mondom hogy ne kínlódj vele.Törődj a saját családoddal.
2014. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!