Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van abból hogy a...

Elegem van abból hogy a gyerekkoromból 2és 3éves koromtól az interneten találok fényképeket úgy mintha annak a nőnek a lánya lennék úgy írja le a dolgokat, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Én tudom hogy az vagyok de amikor megmutatom az apukámnak,ő direkt veszekszik velem hogy nem én vagyok csak hasonlít rám.

Pedig emlékszem arra hogy 3évesen katicának öltöztem be valamikor egy farsangi ünnepségen,de a többiek nem nagyon öltöztek be.És amikor elmondom csak a veszekedés van meg a kiabálás hogy az nem is én vagyok a képen.



2014. aug. 22. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

"annak a nőnek".

Melyiknek?

2014. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Csak én nem értem?
2014. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Én sem értem a kérdést.
2014. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
NEM ÉRTEM !!!
2014. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Szóval nem tudod, ki az anyukád, de facebookon van egy nő, akinek vannak olyan kisgyerekes képei, ahol a kisgyerek hasonlít rád. Apukád meg azt mondja, hogy ő nem az anyukád, és hogy az a kisgyerek sem te vagy.


Kérdezd meg a nőt.

2014. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Némelyik elmebaj örökletes...
2014. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Mi van????
2014. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez nekjem nagyon zavaros...
2014. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmeztem, van egy nő, aki azt hiszi a képeidről, hogy azokon az ő gyermeke van? És apád is azt hiszi?


Van másik olyan kép, amin tutira te vagy? Össze kéne hasonlítani a többivel.

Egyébként én, mikor 5 éves voltam, piroskának öltöztem a farsangon. Apám jött el fényképezni. Csak az volt a baj, hogy volt még egy piroska a csoportban (12 fő). Mikor előhívattuk a képeket, akkor láttuk, hogy apám végig a másik lányt fényképezte, pedig neki hosszú haja volt, nekem meg rövid!! :DDD - szóval a szülők emlékezetére sem kell mindig adni... :D lehet, hogy már akkor összetévesztettek titeket...


Amúgy meg nem mindegy, ők mit gondolnak? Te majd úgy mutogatod a képeket másoknak, hogy te vagy rajta, nem kell azt nekik tudniuk...

2014. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
2éveskoromban.Nem az anyukámmal vagyok rajta,hanem a keresztanyukám volt kolléganőjének a családjával.És egy nő fogja mindig a kezemet vagy melettem áll.
2014. aug. 22. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!