Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy tiltani akar...

Normális, hogy tiltani akar tőle? Miért van ennyire ellene?

Figyelt kérdés

Anya nagyon nem szereti apa menyasszonyát. Én sem kedveltem először, mert nem sokkal idősebb, mint én és csak egy újabb lánynak gondoltam, akit apa úgyis dob 1-2 hét múlva.

De a télen jóban lettünk és azóta elég sok időt töltök vele és tökre bírom. Pl. mondta, hogyha meglesz a nyelvvizsgám, akkor lesz egy nagy meglepetése. És amit kaptam azért, mert sikerült, az eszméletlen volt, a világ egyik legjobb ajándéka. Anya ezen is megsértődött, hogy minek bármi azért, mert lett egy nyelvvizsgám, tőle egy "ügyes vagy"-ot sem kaptam (C1, angol).

Elkezdtem vele járni sportolni és majdnem olyan, mint a legjobb barátnőm.

Anyának ma mondtam, hogy apa menyasszonyának az öccse milyen helyes és hogy milyen volt a tegnapi vacsi velük. Erre elkezdett velem kiabálni, hogy már mennyire elege van ebből a nőből, elhordta mindennek és hogy nem akar tiltani tőle, de ha ennyi időt töltök vele együtt, megteszi.

Tisztára olyan, mintha féltékeny lenne rá. Nem értem, miért utálja, mikor semmit nem ártott neki (már elváltak régen apával).


2014. aug. 23. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted? :) Hiába váltak el régen, azért mégiscsak egy fiatal nő lépett a helyébe, akire ráadásul te szinte már legjobb barátnőként nézel. Anyukáddal is legalább ennyi időt töltesz, mint apukád menyasszonyával?
2014. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert neki a mindene a két kicsi, én pedig csak hisztizek szerinte, ha beszélgetni próbálok vele... :)

Meg neki büntetés az, ha velem kell kettesben lenni, ezt közölte velem, mikor még júniusban egy teljes napot együtt töltöttünk és kb. 10 percenként hallgattam, hogy mennyire hiányzik neki a két féltestvérem.

2014. aug. 23. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Költözz hozzájuk.
2014. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ők Pesten laknak, mi Bp.-től egy órára. Szóval ha költöznék, sulit is kellene váltanom, mert ez az egy óra most még nem számít, de reggelente apa nem mindig tudta elhozni ide a gimibe (van, hogy csak 10-től dolgozik, van, hogy napokig külföldön van, stb.), a jogosítványom csak ősszel lesz meg, de akkor sem szeretnék hajnalban kelni azért, hogy időben beérjek.

Szóval a költözés nem opció, sajnos.

2014. aug. 23. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Az opció az,hogy nem mesélsz anyukádnak.Ha nagyon kérdezősködik,tőmondatokban válaszolsz.Így megmarad a béke otthon és jól érezheted magad apukádnál is.
2014. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!