Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám feltétlen tiszteletet...

Az apám feltétlen tiszteletet és szeretet érdemelne tőlem csak azért mert megcsinált engem annak idején?

Figyelt kérdés

Csakmert valahogy nem kedvelem, nem tudom tisztelni meg szeretni se. Igazából semmit nem tesz azért, hogy nekem jó legyen, a másik meg hogy elég könnyen feldühödik. Fiatalkorában se csinált valami sokmindent.

Akkor már valahogy az iskolai tornatanáromat többre becsülöm meg jobban tudom tisztelni, az legalább egy sportoló volt, aki elért talán bizonyos dolgokat, meg szerintem még most se abból áll az élete, hogy dolgozik meg döglik az ágyon, hanem csinál dolgokat. És tudom, hogy az apám tart el, de ezenkívül semmi mást nem köszönhetek neki.

Miután elköltözhetek itthonról majd, semmi szükségét nem érzem, hogy valaha is meglátogassam.

18/F


2014. aug. 24. 13:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Senkit nem vagy köteles szeretni, tisztelni, ezt nem is lehet kötelezővé tenni, és nem is jár senkinek alanyi jogon, ki kell érdemelni. Apád a szülői alapkötelességének tesz eleget azzal, hogy eltart, de mivel többet nem ad hozzá, jogos és érthető, hogy nem érzel hálát. Nincs miért.
2014. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!