Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval szerintetek az normális, ha egy anyuka elteszi a gyereke elöl az ételt, vagy a finomabbat elteszi és a "hányás" ízűt adja a gyerekének.

Vagy az olyan eset, amikor a gyerek eltesz magának ételt a holnapi napra az iskolába, mert az anyuka is szokott pakolni csakhogy az anyuka elfelejtett magának pakolni ételt így elvette a gyereke elpakolt ételét utánna letagadta később mikor a gyerek fogta a fejét hogy mit is tegyen a zsemléjébe, amit saját maga vett, aztán mikor kiboritotta az anyját mert látta hogy hazudik és az anya hozzá vágta az elpakolt ételt.


Remélem érthetően fogalmaztam :)


2014. aug. 25. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Ha éhendöglenék is, nekem akkor is az lenne az első hogy a gyerekem egyen.
2014. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Már az sem normális, hogy felvetődik benned, hogy normális dolog-e ez :D
2014. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Furcsa, hogy csak az étellel vannak problémái az anyukának. Mind a mellett szerintem egyáltalán nem normális dolog, hogy az anya előnyben részesíti magát, és csak utána jön a gyermeke..
2014. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt hogy valaki megszólta a gyereket, hogy miért nem kap a családi pótlékból még 100Forintot se. Nincsenek anyagi problémáik. Esténként bevásárolnak. Reggelre marad 3 emberre való étel és 4-en laknak együtt, ezért a szerencsétlen gyereknek magának kell vennie a reggelit abbol a nagyon kevéske pénzből amit a mamájátol kap.
2014. aug. 25. 12:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális. Az ételt csak akkor vesszük el a gyerek elől, ha már csak turkál benne, és játszik vele. Mindig a gyerek kapja a szaftosabb husit, a szép darabokat, a finomabb részeket.

Ha a gyerek pakol magának másnapra a suliba kaját, az külön öröm. Neki is, mert az ő dicsősége, és a szülőknek is, mert annyival kevesebb a munka.

Az az anyuka, aki nem képes magának csinálni egy szendvicset, hanem elveszi a gyerekét, szégyelje magát! Az más lett volna, ha a gyerekét megkéri, hogy legyenszíves csinálni neki is egyet, addig az anyuka elindít egy mosást, vagy mosogat.. Mert tényleg még szendvicset sincs ideje összedobni.. akkor megértem.

2014. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt hogy valaki megszólta a gyereket, hogy miért nem kap a családi pótlékból még 100Forintot se. Nincsenek anyagi problémáik. Esténként bevásárolnak. Reggelre marad 3 emberre való étel és 4-en laknak együtt, ezért a szerencsétlen gyereknek magának kell vennie a reggelit abbol a nagyon kevéske pénzből amit a mamájátol kap.
2014. aug. 25. 12:29
 7/9 A kérdező kommentje:
(Gratulálok az opera mini böngészőnek a spam miatt.)
2014. aug. 25. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fogalmaztál érthetően. Mi az, hogy elteszi előle az ételt? Mit csinál vele? Megzabálja titokban? Mert az tényleg nem helyes, de éppen ilyen konkrétumokat nem írsz le, amiből nekem az jön le, hogy nem biztos, hogy az anyukával van a gond. És mi van a családi pótlékkal? Azt eleve az anya kapja és a gyerekre kell költenie (elvben). Akkor mégis miről beszélsz?
2014. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem költ rá. Normális helyen laknak. Csak a gyerek járkál szakadt ruhákban.
2014. aug. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!