Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok oktoberben töltöm be a 18-at van egy barátom aki 21 éves sajnos ö nem dolgozik én még tanulok van egy nevelő apám és vér szerinti anyám +3 tesó barátom lent volt nálunk szüleim munkát akartak keresni neki egyfolytába ( barátom nem tudta elvéezni a középsulit) és az utolso héten találtak neki egy munkát amikor barátom ment volna haza és ezért vissza utasitotta a munkát aztán követkzöbben mikor jött akkor már anyámék folyton a munkával csesztettek minket hogy mikor lesz és sajnos közbe jött egy ekcéma börbetegsége ami tudtommal nem lenne jó ha másis elkapná vagy nem tudom hogyvan de azt ajálották mások hogy ne nagyon menjen egy ideig közösségbe pl munka vagy ilyesmi anyámék nyagyon kivoltak már mikor barátom haza ment engem folyton ordibáltak hogy nem ö az igazi nekem és hogy ott fogok zokogni a földön elöttük mikor szakitunk de én meg mondtam nekiki hogy ez nem fog megtörténi és mimel nem ment el barátom másodszor semm a munka lehetőség miatt ezért meg fenyegettek a szüleim hogy ha nem megy ell dolgozi barátom akkor nem mehetek fell hozzá éés ösem jöhet le hozzám megigértem nekik hogy elfog menni csak had menjek fel hozzá oké fel engedtek egy hónapot voltam ott aztán mikor haza mentünk öis jött velem haza az volt hog mkor megy ell a unkanélkülibe mikor megy ell dolgozni meg stb...aztán kb pár napig csend volt aztán hirtelen lebénult a ball fele az arcának kórházba kellet menni meg minden mikor haza értünk a kórházból azzal fogadta minket hogy ide van felvétel oda van felvétel és amit tudni kell barátomról hogy nagyon vékony és nem tud hizni és culárgerkedni akarták elküldeni meg hgy szeptemberben indul pék szak a munkanélkülinél és oda kell egy teszt írás és arra nem mentünk ell mert aznap elég sok dolog volt a kórházban aztán nevelő apám orditott velem hogy ha nem megy ell barátom tanfolyamra vagy dolgozni akkor egy darabig nem találkozhatunk és fell jelenti barátomat hogy kiskoru megrontása miatt most kb 2 hete fent vagyok barátomnál de folyton ezzel csesztetnek anyámék űziben lécci aki akar az írjon privit hogy mit lehet ilyenkor csinálni köszönöm
2014. aug. 25. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
A barátod link alak,és a szüleid ezt jól látják,persze hogy nem akarnak vele látni.Nekem is volt ekcémám - nem ragályos- attól dolgozhat; és az arcom is volt lebénulva - kórházban nem voltam vele- attól dolgozhat. Szóval ezek csak üres kifogások,amiket te még ilyen fiatalon megeszel...
2014. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

barátodnak szakmája, se érettségije és nem is akar tanulni?

jól beválasztottál. és még munkakerülő is.

ha meg a feneke alá tolják, akkor meg hirtelen minden baja van?

ekcémával nem lehet közösségbe menni? jó vicc :) én 30 éve ekcémás vagyok, elvégeztem több iskolát is, dolgozom is, sőt gyereket is szültem :D

igaza van a szüleidnek, bár gondolom te is inkább az ingyenélésre hajthatsz ha ennyi elvárásod van a barátoddal kapcsolatban :(

2014. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom ki mesèlte be neked, hogy az ekcèma fertözö!? Èn is ekcèmàs vagyok óvodàs korom óta ès soha nem kapta el tölem senki! Szerintem a baràtod tènyleg link, ez is csak egy kifogàs volt, hogy mièrt ne menjen dolgozni! Legyen ez az egyik bizonyítèk! Nincs olyan tudatlan orvos, aki azt mondanà az ekcèmàra, hogy fertözö, mert köztudott, hogy nem az!!!!!
2014. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!