Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülő is így beszél, ha...

Más szülő is így beszél, ha ideges?

Figyelt kérdés
Anyám, ha dühös ku...nak hív, tetejébe ok nélkül. A szeretkezésről meg nem lehet vele beszélni, a szeretkezésre csak obszcén szavakat ismer.

2014. aug. 26. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak az iszonyat primitív.
2014. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az én szüleim szerencsére kulturált emberek.
2014. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem beszéltek így a szüleim, főleg nem rólam...
2014. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem, csak az önuralomra képtelen, dühöngő, idegbetegek szoktak így viselkedni.
2014. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem.
2014. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Engem qrvának még nem neveztek,de hasonló "kedves" szavakkal már illetek.Meg kis pitiáner ügyekért pofoznak meg,leégetnek mások előtt.Nem értem őket,ennyire nem kéne túlzásba esniük,de ezt már mások is mondták,hogy durva amiket csinálnak.Meg ugye anyám átáll fater pártjára.Sosem állt még ki mellettem!A szexről én sose beszéltem nekik,meg ilyen téren konzervatívak.Azt,hogy mi az a szex,mire kell vigyázni stb,újságokból,netről meg más emberektől tudtam meg.Szóval nem vagy egyedül,az én szüleim se jobbak,mint a tiéid!
2014. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a szexről nem beszélek velük, de apám már hívott hisztis p.csának, meg negyvenéves lo.tyónak (14 vagyok) aztán csodálkoznak ha tapló a viselkedésem.. Tetejébe nem lehet velük megbeszélni semmit, mert egyből kioktatnak...de azért elvárnák hogy mindent közöljek szinte magamról...
2014. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anya ha igazán ideges azt szokta mondani, hogy "Isten húzzon a f..ára" megy egyéb ocsmányságokat. Undorító dolog csúnyán beszélni az ember gyerekével, én nem fogok az enyémmel, csak semleges káromkodásokat, amik nem neki szólnak, mondjuk, ha beveri a lábát az ember, és azt mondja hogy b..ki
2014. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!