Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeret apukám?

Miért nem szeret apukám?

Figyelt kérdés
Ezt a szemembe is mondta.

2014. aug. 31. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

aha jó, hát ezt ennyi infóból tuti nem lehet megmondani. Persze ha csak figyelemre vágysz úgyis mind1.


De amúgy meg tényleg, akár lehet egy szemétláda, vagy lehet te vagy olyan rossz akármi..

2014. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem vesztetek össze valamin csúnyán? Lehet hirtelen felindulásból mondta. Akármilyen fájó idegből néha mond ilyet vagy hasonlót az ember, közbe meg nem is gondolja komolyan.
2014. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú, lány? És min vesztetek össze, vagy mi volt konkrét esemény, hogy idáig ragadtatta magát? Ha részleteznéd, talán tudna valaki segíteni.
2014. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez alapjan biztosan meg tudjuk ezt neked mondani...
2014. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Szocpolos gyerek vagy

2. Sokallja a gyerektartást

3. Alapos kétségei vannak, hogy valóban a ő gyereke vagy-e

4. Egyéb indok

2014. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ez az első kérdésem. Amikor ezt mondta pont jóban voltunk és nagyon csúnyán nem vesztünk össze sose. Volt, hogy nem beszélt velem pár napig valami hülyeség miatt amire nem is emlékszem. Biztos, hogy az ő gyereke vagyok. Az iskolában kitűnő lettem szóval nem amiatt. A legtöbb korombelihez képest kevesebbet költenek rám. Minden drágább dolgot magamnak veszek. Anyukám is megkérdeztem de azt mondta ő se érti.
2014. szept. 1. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért próbáld tisztázni, nem lehet egy életet leélni ezzel a tudattal.
2014. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!