Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehetne a szülőkkel...

Hogy lehetne a szülőkkel megértetni, hogy 24 évesen nem vagyok már gyerek?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódó típusok. Kikészítenek vele. Anyám legnagyobb félelme, hogy iszok, drogozok és terhes leszek. Semmi okot nem adtam rá. Mindig jó gyerek voltam, jó társaságban. Olyan gátlások voltak/vannak bennem emiatt. 22 éves koromig nem is ismerkedtem/beszéltem srácokkal emiatt. Ha egy kicsit egyedül akarok lenni, akkor azt hiszik cigizek. Bátyám (32 éves, otthon él) titokban cigizik, mert folyton azzal zaklatnák, hogy szokjon le róla. Szüleim minden másnap részegek. Ma egy tiniknek szóló szórólap volt a ruháim között az alkoholizmusról. Bátyám eljárogatott szórakozni, anyum azzal vádolta, hogy biztos drogozni megy. Egyszer hánytam, erre azzal lettem megvádolva, hogy terhes vagyok, pedig akkor még javában szűz voltam (20 fölött és még nem is csókolóztam). Hogy lehetne megértetni velük hogy ne aggódjanak ennyit?

2014. szept. 8. 10:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, mert akkor otthon inni akarok vagy drogozni vagy hasonló. Nagyon rosszul esnek az alaptalan vádak, nem tudok már jobb lenni. Hogy lehetne megértetni velük, hogy ne aggódjanak a semmiért?
2014. szept. 8. 10:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod megértetni őket, ilyen típusok.

Nem lehet, hogy késői gyerekek vagytok mind a ketten?

Éljétek az életeteket, és vállaljátok fel a döntéseiteket.

2014. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sehogyan sem, itt már nagy bajok vannak


amit tehetsz, hogy lelépsz, akkor majd észre veszik, hogy már nem vagy gyerek

2014. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fehér Beka válasza:
100%
Költözz el
2014. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ugy, hogy a sajat labatokra alltok, elkoltoztok, es a sajat eleteteket elitek. ugyanis onnantol lesztek felnottek.
2014. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mind a ketten éltünk már külön. Én is úgy gondolom, hogy amint lesz rendes munkám elköltözök.

2014. szept. 8. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértetni sehogy, max. elfogadtatni, hogy felnőtt ember vagy, hagyjanak békén.

Költözz el.

2014. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ismerős!!!Sajnos az én anyám is terhességgel,droggal, meg mindennel vádolt.22 éves koromban is...A költözésen kívül nem nagyon tudsz mit csinálni 24 évesen.

24 év alatt nem változtak a szüleid,már szerintem nem is fognak.

2014. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Add nekik a szórólapot, mondva, hogy nekik nagyobb szükségük van rá.
2014. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!