Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korukba szoktak...

Hány éves korukba szoktak általában a lányok olyan fejlettségi szintre jutni, hogy elkezdik méltatni a szülők viselkedést?

Figyelt kérdés
Nem hisztire vagy meggondolatlan kijelentésekre gondolok, hanem olyanra, amikor komolyan kifejti problémáját a szülőnek, vagy panaszkodik a másik szülőnek.

2014. szept. 8. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
30
2014. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Változó.
2014. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Amikor gyereket vállalnak!
2014. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Àtlag 25-tõl,van aki elõbb van aki késõbb van aki soha.

De kinél hogy. Az én anyàm 40 éves , de egy 15 éves szintjén van, én meg huszonéves vagyok és velem mamàm mindent meg tud beszélni.

2014. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem az életkor határozza meg, hanem a szülővel való kapcsolat. Van akinél ez korán eljön, mert a szülei partnerként kezelik kezdettől fogva, van aki meg soha nem érez olyan bizalmat a szülei iránt, hogy elmesélje nekik a lelki gondjait, mert úgysem értik meg.
2014. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És azok az esetek, mikor a gyerek elszökik, vagy elköltözik a másik szülőhöz?

Ezek 14 éves kortól már be szoktak következni.

Ekkor még nem olvas a szülő fejére a gyerek?

2014. szept. 8. 10:41
 7/12 A kérdező kommentje:

Előttem írónak:

Tiszta sor, de ahol jó a szülő gyerek kapcsolat, ott elvileg nagy baj nem lehet as szülővel.

A kérdésem arra enged következtetni, hogy rossza a viszony.

2014. szept. 8. 10:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 19-20 évesen.
2014. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tiszta sor, de ahol jó a szülő gyerek kapcsolat, ott elvileg nagy baj nem lehet as szülővel.

A kérdésem arra enged következtetni, hogy rossza a viszony.


Nagyon általánosan fogalmazol. Egy kicsit fejtsd ki légy szíves a konkrét történetet, ami miatt ez érdekel, mert többedik olvasásra sem értem, mit szeretnél tudni, egy számon/életkoron kívül.

2014. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rendben, de akkor ne kössetek bele, hanem fogadjátok el, hogy reálisan állítom fel a tényeket. köszi

Elváltunk, a gyerekek 5 és 7 éves kislányok.

3 hónapja elköltöztek. Előtte és azóta is táplálja bennem az iránta érzett utálatot és haragot. A környezetem és egyéb események, személyek engem igazolnak, hogy nagy baj van az édesanya viselkedésével minden szinten. Ha nem változtat rajta úgy gondolom, hogy a gyerekeknél is elszakad a cérna előbb vagy utóbb. Kérdésem erre irányult, hogy hány éves korukba fog ez bekövetkezni?

Nyilván azért is kérdezem, mert akkor erősen benne van a pakliban, hogy hozzám költöznek, amit én természetesen nem fogok megakadályozni.

2014. szept. 9. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!