Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal és nem védekeztünk.Úgy néz ki hogy teherbe estem.Azóta nem merek a szemükbe nézni.Nagyon félek a reakcióuktól.A barátom azt mondta hogy együtt elmondjuk nekik.De sajnos nem tudom hogyan mondjuk el nekem nincs bátorságom hozzá.Nagyon félek hogy soha többé nem lesz ugyanaz a viszonyunk otthon.Esetleg eltiltanak minket egymástól.Vagy kidobnak otthonról.Nem tudom mit tegyek :/ Mindketten 16 évesek vagyunk.Kérlek segítsetek :(

2014. szept. 6. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
94%
Először is csinálj egy tesztet. Ha terhes vagy elmondod és eldöntitek hogy mi lesz. Biztos nem fognak örülni de ha védekezés nélkül szexelsz vállald a következményeket.
2014. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet és pozitív lett.
2014. szept. 6. 19:43
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mire vársz csak közölni kellene nem? Orvoshoz menni például.
2014. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
99%
"Anya, apa, voltam olyan hülye, hogy védekezés nélkül szexeltünk és terhes lettem" Pl. így.
2014. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
De nem merem elmondani mert félek a következményektől
2014. szept. 6. 19:47
 6/74 anonim ***** válasza:
78%
Pedig muszály leszel.. Előbb utobb ugy is kiderül . Mi a szándékod egyébként ?
2014. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
100%
Es milyenek a szüleid egyébként ? Bántalmazni csak nem fognak! Bár örömtáncot sem fognak járni .
2014. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
100%
A következmény már megvan. Egy gyerekről van szó próbálj normálisan gondolkozni ha megszülöd felelősséggel tartozol érte.
2014. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
98%

Anyu, Apu, hülyék voltunk, terhes lettem, segítsetek.

Gondold végig, hogy mit szeretnél a továbbiakban, nem árt, ha kész tervvel állsz eléjük. (Megtartod, nemtartod, suli, stb)

A viszonyotok nem lesz ugyanaz, először hatalmasat csalódnak, kiakadnak, aztán idővel lenyugszanak, de lehet, hogy a bizalomnak annyi.

Ketten álljatok eléjük, ha ismerik egymást a szülők, akkor mehet egyszerre is a nagy vallomás.

Sok sikert.

2014. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
89%

amikor gumi nélkül beléd rakta akkor nem féltél a következményektől? és akkor lehet hogy nem is a gyerek a legnagyobb gond...

amúgy meg inkább mond meg mint hogy máshogyan tudják meg...

2014. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!