Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszélnek rólad a szüleid...

Hogy beszélnek rólad a szüleid, illetve hogy szólítanak? Kisfiam/kislányom? Vagy fiam, lányom?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 19:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hoppá, véletlenül kétszer küldtem el, bocsánat.
2014. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
A keresztnevemen szólítanak. Mások előtt lányom, ha szerintük valami ostobaságot mondok vagy csinálok akkor kislányom.
2014. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
51%
én Békuci vagyok, a húgom Kukacka :D apa így hív minket, de ha mással beszél, a nevünkön emlehet
2014. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Legtöbbször csak simán a keresztnevemen, szüleim szoktak becézni Ancsinak, Panninak, Pancsinak. Nagyszüleim Annácskának vagy Bogárkának hívnak. :D
2014. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Rozika, Rozi, rosszabbik esetben Rozalinda..

Amugy Klaudia vagyok, de mar megszoktam :D

2014. szept. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Hát nekem valahogy a fejemre van írva, hogy becézzenek, mert anyukámék elkezdték, mikor kicsi voltam a családban elterjedt, a barátom átvette, mikor megismerkedtünk, és először hallotta anyukámtól, a barátom anyukája az elejétől fogva így szólít, és már a komplett ismerősi köre Nórikának hív. :D De nem baj, szeretem, felnőtt létemre is. Sose voltam egy komoly Nóra. Legfeljebb Nóri. :D

25/N

2014. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
51%
Nem vagyok már épp abban a korban, hogy így hívjanak, de: cicuska, prücsök :D Egyáltalán nem bánom, jól esik, ha így szólítanak meg.
2014. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Másoknak - "Kislányom", "lányom" (inkább ez), vagy a becenevemen, nevemen.


Szólítani pedig, ha jó kedvük van, kedveskedni akarnak akkor "angyalkám", egyébként pedig a becenevemen.

2014. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Kornélka, Kory, Drágaegyetlenédespiciafiam (nem vicc)

21/F

2014. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%

engem a keresztnevemen de előfordult már de ink mamám szokta használni mondatban h "fiam"

(lány vagyok)

2014. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!