Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés

anyám folyamatosan dirigál nekem még ha csak 1kicsit is rosszul csinálok vmit.most voltam mamámnál 2 hétig amikor hazajöttem nem köszönt hanem leszidott hogy miétt hagytam ott a zoknimat (1db) én meg hiába mondtam neki hogy még nincs kimosva és majd visszakerül elkedett engem szidni és egésznap csak azt hallottam tőle hogy utál meg hogy semmirekellő vagyok stb. már nem birok vele apának hiába szólok mert rá se hallgat anya.u.i.:az első 2 hétig nem voltam suliban


12/



2014. szept. 13. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Vedd fel videóra és szembesítsd vele. Pl. karácsonyra készíts belőle neki egy filmet. Szerintem érdekes lenne és talán elgondolkozna.
2014. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de elvette a telómat kameránk meg nincs és nem tudom levideózni sajna ;( de azért köszi ez sem rossz
2014. szept. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!