Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te hogy reagálnál arra, ha a...

Te hogy reagálnál arra, ha a lányodnak a munkatársad udvarolna?

Figyelt kérdés

Főiskolai tanulmányok mellett a lányom elkezdett dolgozni ott, ahol én is dolgozom (kis vállalkozás, 10 emberrel). Dolgozik nálunk egy 25 éves srác is (lányom 19 lesz októberben). Mostanában azt vettem észre, hogy egyre többet csipkelődnek, beszélgetnek egymással, a srác folyamatosan keresi a lányom társaságát és az alkalmat arra, hogy beszélgessen vele. Rákérdeztem a lányomnál, azt mondta, hogy nincs köztük semmi, de ha jobban megismerné, nem zárkózna el a dologtól.

Természetesen a fiúval is nagyon jó köztünk a munkakapcsolat, de azért nála nem merek rákérdezni arra, hogy mit szeretne a lányomtól (rendes, normális fiú egyébként).


Ti hogy reagálnátok erre? Mennyire tudnátok megszokni, ha a lányotok a munkatársatokkal lenne együtt? És ha összevesznek? Sosem tartottam túl szerencsésnek a munkahelyi párkapcsolatokat.


2014. szept. 13. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mintha azt sem tudod ki a párja. Felnőttek, intézzék úgy, ahogyan jónak látják.
2014. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt bízd rájuk szerintem, és a fiúval ne beszélj, mert az nem jól venné ki magát.

Nagyon sok kapcsolat a munkahelyen kezdődik, és a lányodnak, mivel tanul, ez csak egy átmeneti munka.


Még össze sem jöttek, de mi lesz ha összevesznek? Majd megoldódik valahogy. Normális esetben ez sem befolyásolja a munkát.

2014. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Hát, ha a lányom 19 lenne, és felnőtt érett nő, semmi gond nem lenne. Ez a lányodtól is függ, ha okos, nem adja oda olcsón magát - remélem érted, illetve nem hagyja magát becsapni!

írtad hogy a fiú (vagy férfi) normális és rendes. Hagyd, hogy járja a maga útját. Ha netán rossz útra téved - úgy értem mégis becsapná a fickó valahogy - annyit tehetsz h leszidod a fickót és a lányod vígasztalod. 19 éves!!!


Ez az én véleményem, nem kell egyből lepontozni. ki hogyan látja 😋

2014. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem tartom szerencsésnek az ilyen kapcsolatokat, de lehet, hogy jól sül el. Az is lehet, hogy a lányod a tanulás mellett már nem tud annyit dolgozni, így felmond. Szerintem egyelőre hagyd őket, bár ha kedvesen elbeszélgetsz a fiúval, annak nem látom semmi hátrányát. Megkérdezni lehet :)
2014. szept. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére a lányom nem az a könnyen kapható típus. Egy kapcsolata volt eddig, amit egészen mostanáig nem igazán tudott kiheverni, de mióta itt dolgozik, és így hogy szinte minden nap találkoznak, mintha elkezdett volna kimászni ebbõl a gödörbõl. Szóval egyrészt örülök, hogy valaki feledteti vele ezt a régi csalódást, és szívesen is látnám a lányomat e mellett a férfi mellett (akiben egyébként megbízom), csak mégis vannak fenntartásaim a munkahelyi kapcsolatokkal szemben. De az is igaz, hogy jól is elsülhet.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 13. 23:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés eset a tiétek. Tudod hogy ki az és milyen ember. A lányod most úgy is abban a korban van amikor ismerkedésről szól az élete. Legalább nem olyan embert visz haza akiről azt sem tudod honnan szalajtották.
2014. szept. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!