Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Moszkvába költözöm, a szüleim...

Moszkvába költözöm, a szüleim nem akarják. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Apa azt mondta, hogyha elmegyek, ide még csak látogatóba se jöjjek, mert nem akar akkor többet látni, cserbenhagyom őket és hasonló hülyeségek.

Anya meg csak sír, mióta elmondtam és azt hiszi, hogy azért, mert hogy nem érzem, hogy eléggé szeretnének és ez az ő hibája. Aztán felhozta a bátyját is, aki 23 évesen elment Amerikába és azóta csak Karácsonykor jön haza, azon kívül nem nagyon tartják a kapcsolatot és azt mondja, hogy én is ilyen leszek majd, előre látja.


Elmúltam 18 éves, nem lehetek velük örökké.


2014. szept. 16. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amerika más azért mint Moszkva. Aki az USA-ba megy (de már Nyugat-Európa is kezd ilyen lenni), az nem jön vissza. Moszkvával ellentétben, ahonnan egy hét után hazaszöksz.
2014. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: voltál te mostanában Moszkvában? Komoly, szinte minden tekintetben nyugati nagyváros lett... Oroszország és az USA is rohadt nagy országok, mindkettőben vannak gyönyörű fejlett és nagyon gány helyek is.


[link]

2014. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen státuszban mész Moszkvába. Férjhez, egyetemre, vagy bártáncosnőnek. Erről nem írtál.
2019. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igazuk van a szuleidnek. Sajnos en is kulfoldon jottem csak ra, hogy milyen nagy kincs is Magyarorszag. Konnyu volt a kiut, de visszafele mar sajnos nem egyszeru ennyi ev utan.

Apamat is mar csak a temetoben latogathatom sajnos, amikor hazalatogatok...

2019. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!