Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben megoldás lehet...

Ilyen esetben megoldás lehet a drogteszt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, anya legalább fél éve cseszeget, hogy én biztos drogozom. Nagyon elegem van, gondoltam csináltatok egy drogtesztet és az orra alá nyomom.

(egyébként sosem drogoztam, és nem is akarok)

Vajon ez segíthet?


2014. szept. 24. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Egy drogteszt "csak úgy" alapon elég drága. Mond meg anyukádnak: elmegyek egy drogtesztre, de egyezzünk meg, a "vesztes" fizeti a költségeit! Szerintem ez is elég lesz neki :D
2014. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel!


Adtál rá valaha okot, hogy ne bízzon meg benned? Volt bármi furcsaság, amit csináltál?

2014. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az oka,hogy cseszeget? Mond meg neki,hogy menjetek együtt el egy drogtesztre, hátha rájön hogy semmi alapja nincs az állításának!
2014. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az en esetem:

kb 2 hettel ezelott kb 1 hetig nagyon rosszul voltam,ejszakara lettem jobban mindig.. anyunak elege lett,megkérdezte hogy drogozom-e.. pedig soha nem adtam rá okot,o is tudja de az idegesség. mondom oké menjunk el... mert hogy szerinte elvonási tuneteim voltak...

amugy haziorvosnak tudod mondani,ha o ir beutalot akkor ingyen van. ha nem irja ki a doki akkor fizesse ki anyukad es akkor megcsinaltatod :)

en sem csinaltattam meg mert hulyeseg,csak tudod...

2014. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem megoldás, mivel a kábítószerek csak néhány óráig illetve napig mutathatóak ki, utána már nem. Szóval ha ki is mutatná a teszt, hogy tiszta vagy, azzal csak azt tudnád bebizonyítani anyukádnak, hogy az elmúlt pár napban nem használtál semmiféle drogot, de azt nem, hogy előtte/utána sem.
2014. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát a fű vagy 4 hétig benne van a pisiben én úgy tudom...szóval menj nyugodtan tesztre :)
2014. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb drogok a hajból kimutathatóak. Pl a fű pont ilyen. Ha nem kopaszra van borotválva az illető a derékig érő hajból akár évekre visszamenően megmondható, hogy na ebben az évben, hónapban füvet szívott a delikvens. A vizeletből is pár napig. Ha aktív felhasználó lenne akkor bármelyik mintájából kimutatható lenne, ha éppen próbálna tisztulni a tesztre, akkor pedig az elvonási tünetek buktatnák le az orvos előtt így ha tényleg drogozna az kiderülne. Ha viszont kiderül, hogy teljesen tiszta egy bazinagy pofára esés lenne az anyukának. Én az elsővel értek egyet. Mondd anyukádnak, hogy oké menjetek drogtesztre, de ha tiszta vagy ő fizeti és nem olcsó.
2014. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!