Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem gazdag a családja. Mi...

Nem gazdag a családja. Mi lesz, ha nem fogadják el?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, viszont sem Ő, sem pedig a családja nem tehetős, vagy befolyásos. Átlagosan inkább.

Az én családom pedig teljesen más, mint az övé. Épp ezért félek, hogy mi lesz akkor, ha bemutatom a szüleimnek, Ők pedig nem fogadják el.


Tudnátok valamilyen hasznos tanácsot adni?

Hogy mutassam be?

Mi lesz, ha ellenzik, nem fogadják el?


Nagyon fontos nekem és nem akarom elveszíteni.


2014. szept. 26. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Dollár mintás ingbe..

Előbb utóbb minden kiderül, szóval jobb az elején tisztázni. Ha téged nem zavar akkor ne foglalkozz senkivel :)

2014. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 viktorvarga ***** válasza:
51%
milenne.vagy örülnek,vagy nemörülnek vagy leszarják.nem tökmindeggy..
2014. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem tökmindegy.
2014. szept. 26. 21:20
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenzik és nem fogadják el, akkor ülj le velük beszélgetni, hogy mi a problémájuk, mitől félnek. Ha normális, rendes fiú, vannak céljai, csinálja a dolgait, akkor nem lehet kifogásuk ellene azért, mert nem gazdag családból jön. Ha ennek ellenére lenézik - de ha értelmes emberek, akkor nem fogják - akkor mond meg nekik, hogy felületesek, ha meg sem akarják ismerni, hanem egy család anyagi helyzete alapján ítélnek meg egyembert.
2014. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez már veszett ügy...Te tudod,hogy a szüleid nem fogják elfogadni,másképp fel sem merült volna benned ez a kérdés.Szegény srác...
2014. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi lenne. Ha nem fogadják el, akkor hisztizel kicsit, és dobod a pasit. Vagy elintézik neked, hogy ő dobjon téged.


Intézd úgy, hogy elfogadják.

2014. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nálunk nem annyira szokás őszintén beszélgetni...

Inkább szerepet játszik az egész család, mintha kirakatban élnénk. Velem kapcsolatban is úgy vannak, hogy bármit megtehetek, amíg nem kerülök olyan helyzetbe, amivel komoly bajba kerülnék/rájuk hoznék szégyent.


Sosem szakítanék vele azért, mert a családom nem fogadja el.

2014. szept. 26. 21:34
 8/19 anonim ***** válasza:
Mesélj kicsit a családodról. Újgazdagok, politikusok, miből van a befolyásuk? Keress közös pontot a pároddal.
2014. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát tíz ujja van a srácnak, a lábaival együtt 20... akármennyire szerelmes, amikor a 14. törik el, szerintem azért elgondolkodik azon, hogy mennyire kell neki mindenáron ez a kapcsolat... persze fene tudja mennyire nem akarják a románcotokat, ez családfüggő is. :)
2014. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk újgazdagok, generációk óta "ilyenek" szerintem.

Manipulatívok, rosszindulatúak, "az arcodba mosolyognak, de közben akár a legnagyobb ellenségeiddel is összeállnak" típusok. Bármennyire is rossz ezt leírni, sajnos így van.

Már sikerült kitapasztalnom, én is egy szerepet játszom előttük az időm nagy részében.

2014. szept. 26. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!