Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek, hogy lebuktam. Mit...

Félek, hogy lebuktam. Mit tegyek? Beszéljek anyával? Mi lesz, ha elítél?

Figyelt kérdés

A testem tele van szívásnyommal (a ruha takarja) és anya meglátta, mert bejött, amikor öltöztem.

Kicsit kiakadt és megjegyezte, hogy beszélgetnie kellene a barátommal esetleg, mert nem akarja, hogy dalmatának nézzenek majd.

Viszont a barátom 1 hete nem találkoztam és nem ő okozta azokat...


Félek, hogy anya tényleg mondani valamit a barátomnak, aki sosem csinált még ilyet velem és akkor elég nagy gáz lesz.

De ha meg elmondom ezt az egészet anyának, kiakad és nem szeretném, hogy elítéljen.


2014. szept. 28. 20:26
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint szakítani akarsz vele? és ezt nem mondhatod meg anyádnak?
2014. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
37%

Még jó, hogy meleg vagyok. Ki vagyok akadva a lányoktól

18f

Remélem megtudja a barátod, elég gerinctelen dolog valakit megcsalni. Ha már másra vágysz, szakítasz. Ez ennyire egyszerű

2014. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
87%

"Még jó, hogy meleg vagyok. Ki vagyok akadva a lányoktól"

jaja, a meleg fiúk bezzeg mindig milyen gerincesek és hűségesek. mert a hűség és a gerinc az nem vagy nemi orientáció kérdése lenne...

35/Fm

2014. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
96%
Na miért teszed ezt vele? Mi megtudhatjuk?
2014. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim válasza:
94%

Ööö - tehát, megcsaltad a barátod és félsz, lebuktat édesanyád (lévén barátod sosem szívott ki, de ha édesanyád leteremti, hogy miért szívott ki Téged, akkor leesik neki, hogy egy 3. emberke van a dologban).


Én azt mondom, ha Neked még egy ember kell ahhoz, hogy boldog légy; vagyis más ember is, akkor ez a kapcsolat nem jó így. Hiába érzed úgy, hogy jól megvagytok, az a jó kapcsolat, ahol a párod mellett nem érzed szükségét egy másik személy "társaságára". És szerintem szakíts vele.

Nem kell azt az indokot mondani, hogy megcsaltad, nem tud Neked mindent megadni, ezért már egy ideje másnál keresed a boldogságot. Elég ha csak megmondod, hogy úgy érzed, ez nem vezet már sajnos sehova, jó volt régen...


Ha csak most kezdted vagy egyszeri volt ez a megcsalás akkor se érdemes folytatni ezt a kapcsolatot, mert ez annyit jelent, beindult Nálad az érzés, hogy ez már így neked túl kevés, többet várnál el a kapcsolattól.


A tej elkezdett megromlani és most még csak egy kicsit savanyú, de hidd el, ez már visszafordíthatatlan.


És a kapcsolatotok is egyre romlani fog és vagy a titkolózásod és az állandó stressz teszi tönkre vagy csak szimplán az a hiány, amit más fiúval pótolsz.

2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
77%

Ha már így belejöttél a bonyodalmakba,mondhatnád azt is az anyukádnak,hogy megcsíptek a szúnyogok és a foltjaid az allergiásreakció miatt vannak.

Nálad már eggyel több hazugság nem számít...

2014. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
39%

Ha már így dicsekvésből világgá kürtölted, akkor legalább az a két ember is tudjon róla! A "barátod", meg az anyukád az, akinek hazudni akarsz? Az erkölcs mintaképe, a "nem jöttment", az mindent tudhat, meg mi is?


No és ha az IP címedből tudjuk, hogy ki vagy? No látod, akkor gáz van! A barátod is meg fogja tudni! Legfeljebb vár egy kicsit, hátha szorult beléd legalább 2%-nyi emberség!

2014. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
92%
a fiúk mind félredugnak, tisztelet a kivételnek. nagy megállapítások ezek :D
2014. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Nem terveztem így, csak volt régen egy fiú, aki nagyon közel állt hozzám, szerettem, csak éppen nem történt közöttünk semmi, de a vonzalom megvolt.

Aztán elköltözött elég messzire (külföldre) és újra találkoztunk nemrég... Most viszont történt közöttünk néhány dolog.

Nem tudtam, hogy így fogok reagálni, ha találkozunk.

2014. szept. 28. 21:08
 30/47 anonim ***** válasza:
50%
Kis divatbuzernyák vagy, ha ilyen megállapításokat teszel. Valaki nem azért vonzódik egy nemhez, mert a másikat így lenézi.
2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!